Niedziela, 25 lutego 202425/02/2024
690 680 960
690 680 960

Trwa wyciąganie ciężarówki na drogę wojewódzką. Utrudnienia w ruchu na trasie Lublin-Biłgoraj (wideo)

Na drodze wojewódzkiej nr 835 rozpoczęła się akcja wyciągania pojazdu ciężarowego na drogę. Utrudnienia w ruchu wstępują na jednym pasie, mogą one potrwać kilkadziesiąt minut.

W piątek w Hucie Turobińskiej, na drodze wojewódzkiej nr 835 na trasie Lublin-Biłgoraj, 50-letni kierowca ciężarówki stracił panowanie nad pojazdem i zjechał do rowu. Tam pojazd przewrócił się na bok. Mężczyzna kierujący pojazdem na szczęście nie ucierpiał w zdarzeniu.

W sobotę przed godziną 15 rozpoczęła się akcja stawiania ciężarówki na koła oraz wyciągania jej na jezdnię. Obecnie w rejonie zdarzenia zablokowany jest jeden pas ruchu. Nie ma większych problemów z przejazdem. Kierowcy muszą się jednak liczyć z możliwym czasowym wstrzymaniem ruchu.

Panująca obecnie w naszym województwie aura sprawia, że warunki na drodze robią się bardzo zmienne, bardziej zdradliwe i niebezpieczne zarówno dla kierujących jak i dla pieszych. Dlatego policjanci ruchu drogowego apelują do wszystkich, zarówno do kierowców, rowerzystów, jak i pieszych, o zachowanie szczególnej ostrożności i rozwagi.

(fot. Policja\wideo Dominik)

Jeden komentarz

  1. ( zasłyszane ) …szefie !!! … w naczepie to tylko jedna oś hamuje ! … nie marudź , jedź nierobie , za miesiąc kończy sie przegląd , jak nie podbije to sie zobaczy

Z kraju

Polityka i społeczeństwo