Niedziela, 19 maja 202419/05/2024
690 680 960
690 680 960

Tragiczny wypadek z udziałem rowerzysty

W miniony piątek w miejscowości Zarzecze doszło do tragicznego w skutkach wypadku z udziałem rowerzysty. Kierujący jednośladem zginął po potrąceniu przez volkswagena.

Do wypadku doszło w piątek około godziny 16 w Zarzeczu w gminie Puławy. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o potrąceniu rowerzysty.

Policjanci pracujący na miejscu zdarzenia ustalili, że kierujący volkswagenem 29-latek z powiatu zwoleńskiego potrącił rowerzystę. Niestety mimo natychmiast podjętej reanimacji, 48-latek z gminy Puławy zmarł.

Kierujący samochodem był trzeźwy. Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

(fot. Policja Puławy)

6 komentarzy

  1. Ciekawe czy kierujący miał działający prędkościomierz. Bo tego, że rowerzysta jechał bez świateł dowiemy się z relacji kierowcy, który nie widział rowerzysty.

  2. Zenek ale nie ten znany tylko ten z Zemborzyc

    Czy kierujący jechał zgodnie z przepisami? Raczej nie tylko tyle ile fabryka dała.

  3. Po raz kolejny nieszczęście padło na 20-paro latka. Dlaczego rowerzysta nie wjechał pod koła niedowidzącemu 80-latkowi, lecz jak to przeważnie bywa mistrzowi kierownicy. W dodatku rowerzysta przechodził/przejeżdżał za pewne po PdP, żeby kierowcy narobić problemów.

  4. telefonik do sprawdzenia

  5. Pomimo podjętej reanimacji zmarł,a jakby nie podejmowali tej czynności to by żył.

  6. Kierowca nie jechał szybko a rowerzysta był pijany i przewrócił się na środku drogi. W momencie potrącenie kleczal opierając się na łokciach więc ciężko było go zauważyć. Oczywiście każdy wie lepiej jak to się stało. Najgorsze że młody chłopak ma pijaka na sumieniu chociaż nic nie zawinił..