690 680 960

Tragiczny wypadek podczas rozładunku towaru. Kierowca ciężarówki zginął zgnieciony przez windę

Przyjechał do jednego ze sklepów z dostawą towaru. Podczas rozładunku palet, usiłował naprawić sprawiającą problemy windę. Po chwili zginął przygnieciony przez urządzenie.

52 komentarze

 1. Pewnie siłownik był zapowietrzony

  • Kierowca jak sama nazwa mowi to tylko kierowca a nie mechanik.jedyne co ma robic to przeglad auta na rozpoczecie dnia czy jest sprawne , i kierowac .pozdrawiam.

  • Twòj mòzg jest zapowietrzony!

 2. Ja być skośnooka obca krajowca, ale znać mentalność tubylców i polska zwyczaja

  Cosik z Wami nie tak. Tyle mądrych i nieco mniej mądrych komentarzy, a nikt nie napisał że kierowca zasnął, zasłabł, albo „zasłabł”, nikt też nie wspomniał, że Bóg tak chciał i palcem se pstryknął.

 3. To był mój wujek .. Wspaniały mąż. . Kochający syn .. Brat mojej mamy .. Czemu ? ! Cały czas mam go uśmiechniętego przed oczami ;(( bardzo cierpimy i będzie nam go brakować ;(

 4. czy to nie tradisowy podwykonawca ze świdnika ?

  • napewno tradisowski podwykonawca ale nie jestem pewien czy ze świdnika.

   • już wiadomo … tradisowski podwykonawca spod Zamościa…chłopak się najeździł niecałe 2 miesiące u niego…widzisz jak to jest…rano wyjeżdżasz z placu zrobić trasę jak zwykle i już nie wracasz…przykre to…

    • Tradisu juz niema dawno baranie

     • jakbyś był w temacie to byś wiedział,że dalej się mówi ”tradis” bo ci sami ludzie,ta sama mentalność,tylko zmiana szyldów…więc ameryki to ty nie odkryłeś amebo intelektualna…a barana szukaj u siebie w łazienkowym lustrze,jak dobrze się przypatrzysz to go zobaczysz

 5. zgniotła nachylonego nad nią kierowce ?? Jak on to zrobił skoro był nad nią nachylony. Musiał wejść pod nią. I nasuwa się pytanie skąd ta głupota w Polsce ?? Wiedział ze nawal to jeszcze wlazł pod nią. Szkoda chłopa

  • Zrobiło się zwarcie. Chłopak operował pilotem. Winda zaczęła się zamykać, a na niej była paleta. Nie chciał żeby paleta się wywróciła to wskoczył na windę i wtedy się chyba wywrócił i go docinęło no i niestety zakleszczyło.

  • Wg firmy znajdował się na windzie a ta się zaczela zamykać. Widać na zdjęciu ze widocznie wpadł między windę a pake.

 6. A na tacho pewnie lozeczko

 7. Spoczywaja w spokoju. Kondolencje dla rodziny 🙁

 8. Każda platforma załadunkowa powinna bezwzględnie posiadać aktualne badanie UDT. Podczas przeglądu windy sprawdza się między innymi działanie przełączników uruchamiających windę do których załączenia potrzeba dwóch rąk. Oderwanie jednej ręki powinno natychmiast wyłączyć windę. Dodatkowo sprawdza się działanie wyłącznika awaryjnego (awaryjnego wyłącznika prądu). Wciśnięcie lub przekręcenie powoduje odłączenie całego zasilania od platformy i tym samym zatrzymuje ruch podestu. W przypadku zwarcia należało wyłączyć właśnie ten wyłącznik, co odcięło by całe zasilanie i wyłączyło silnik pompy hydraulicznej zatrzymując tym samym pracę windy.
  Pytanie jest następujące: Czy w urządzeniu był taki wyłącznik i czy był sprawny? Następnie czy kierowca miał pojęcie gdzie on jest i jak go użyć w przypadku awarii (patrz – czy był przeszkolony?)?

 9. na pewno by przeszkolony w RUP jak dać się zabić

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Ireneusz Krosny „Mowa ciała” w amfiteatrze na Poczekajce
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Rekrutacja do drużyny futbolu australijskiego
Zasmakuj w Tradycji w Bychawie
Światowy Dzień Zwierząt – Dzień Otwarty Schroniska