Środa, 28 lutego 202428/02/2024
690 680 960
690 680 960

Tragiczny finał poszukiwań zaginionej kobiety

Tragicznie zakończyły się poszukiwania zaginionej 65-letniej mieszkanki Tomaszowa Lubelskiego. Ciało kobiety zostało odnalezione wczoraj w Huczwie, na terenie Werbkowic

W minioną sobotę policjanci z Tomaszowa Lubelskiego przyjęli zawiadomienie dotyczące zaginięcia 65-letniej mieszkanki miasta. Z ustaleń wynikało, że kobieta ostatni raz widziana była w piątek na terenie Werbkowic w powiecie hrubieszowskim w rejonie lokalnego cmentarza.

– Po przyjęciu zgłoszenia policjanci wspomagani przez strażaków podjęli poszukiwania, w których uczestniczyła również rodzina zaginionej. W akcji poszukiwawczej brał udział także pies tropiący ze swoim przewodnikiem, drony i łodzie poszukiwawcze. Niestety, wczoraj na terenie Werbkowic w rzece Huczwa odnalezione zostało ciało kobiety – informuje młodszy aspirant Małgorzata Pawłowska z tomaszowskiej Policji.

Na miejscu ujawnienia zwłoki policjanci przeprowadzili czynności pod nadzorem prokuratora. Nad wyjaśnianiem szczegółowych okoliczności zdarzenia pracują policjanci z hrubieszowskiej jednostki Policji.

PRZECZYTAJ 

Chciała sprzedać naszyjnik, straciła prawie 15 tys. złotych

2 komentarze

Dodaj komentarz

Z kraju

Polityka i społeczeństwo