Środa, 28 lutego 202428/02/2024
690 680 960
690 680 960

Wjechał volkswagenem w ogrodzenie cmentarza, uszkodził nagrobki. Nie poinformował służb o zdarzeniu (zdjęcia)

Na łuku drogi stracił panowanie na pojazdem, a następnie wjechał w ogrodzenie cmentarza. W wyniku zdarzenia uszkodzone zostały nagrobki. 54-latkowi nic się nie stało. Za spowodowanie zdarzenia odpowie po przeprowadzonych czynnościach wyjaśniających.

Do zdarzenia doszło w sobotę po południu w Uhrusku w gminie Wola Uhruska w powiecie włodawskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, z którego wynikało, że pojazd osobowy wypadł z drogi i uderzył w ogrodzenie cmentarza.

Wstępne ustalenia wskazują, że kierujący volkswagenem stracił panowanie na pojazdem, a następnie wjechał w ogrodzenie cmentarza. W wyniku zdarzenia uszkodzone zostały nagrobki. 54-latkowi nic się nie stało.

– Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 54-latek z gminy Sławatycze nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze. Mężczyzna wyjechał samochodem do drogi i wezwał na miejsce lawetę. 54-latek nie wpadł na pomysł poinformowania służb o zdarzeniu. Na szczęście zawiadomił nas o tym świadek. Kierowcy nic się nie stało. Badanie alkomatem wykazało, że był trzeźwy. Za spowodowanie zdarzenia odpowie po przeprowadzonych czynnościach wyjaśniających – relacjonuje aspirant sztabowy Kinga Zamojska-Prystupa z włodawskiej Policji.

Wjechał volkswagenem w ogrodzenie cmentarza, uszkodził nagrobki. Nie poinformował służb o zdarzeniu (zdjęcia)

fot. Policja Włodawa

Wjechał volkswagenem w ogrodzenie cmentarza, uszkodził nagrobki. Nie poinformował służb o zdarzeniu (zdjęcia)

fot. Policja Włodawa

PRZECZYTAJ 

Tragiczny finał poszukiwań zaginionej kobiety

8 komentarzy

 1. Dziadek Józek ze Slamsowa (75 wiosen)

  Boże, nawet w grobie można być rozjechanym. Jakie to wieczne odpoczywanie ?!
  Dobrze, że ja wydałem dyspozycje rodzinie. Mam być spalony, więc jak dojdzie do rozwalenia grobu to najwyżej wiatr rozpyli mnie po okolicy, jako nawóz.

 2. Na ograniczeniu do 30km/h takie szkody? Jeżeli jest z powiatu włodawskiego to powinien dostać pouczenie. Tam mandaty są tylko dla rowerzystów.

  • Tak jest.

  • Przecież tym autem kierował właśnie rowerzysta. Tylko, tymczasowo zimą jeździ samochodem.

  • Gdybym był policjantem, też bym kontrolował tylko rowerzystów. Kierujący rowerem nie wyciągnie ukrytej klamki, nie rozjedzie zbliżajacego się policjanta, nie nagra z ukrycia niekompetencji policjanta, itp.

 3. To ciekawe ile kierowca miał lat bo od tytułu do tekstu postarzał się 3 lata 😉

Dodaj komentarz

Z kraju

Polityka i społeczeństwo