Środa, 22 maja 202422/05/2024
690 680 960
690 680 960

Tragedia podczas noworocznej zabawy. Nie żyje młody mężczyzna

Nie żyje 30-latek, który wypadł z balkonu na drugim piętrze jednego z bloków mieszkalnych we Włodawie. Prokuratura bada okoliczności śmierci mężczyzny.

Włodawscy śledczy ustalają okoliczności tragicznego zdarzenia, do którego doszło 1 stycznia w bloku przy ul. Wojska Polskiego we Włodawie.

Policjanci ustalili, że 30-latek spędzał sylwestra ze znajomymi. W noworoczny poranek mężczyzna wrócił, wraz z dójką osób, do mieszkania na drugim piętrze w bloku przy ul. Wojska Polskiego. Po pewnym czasie jedna z sąsiadek usłyszała krzyki i odgłos uderzenia o ziemię. Jak się okazało z balkonu wypadł mężczyzna.

Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego i policja. Niestety w wyniku odniesionych obrażeń mężczyzna zmarł. Prokurator zarządził sekcję zwłok. Ze wstępnych ustaleń wynika, że przyczyną śmierci 30-latka był uraz czaszki. Pobrano również krew do dalszych badań.

Funkcjonariusze zatrzymali i przesłuchali dwie osoby, które były w mieszkaniu w chwili zdarzenia. Po złożeniu zeznań zostali oni wypuszczeni. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności śmierci mężczyzny. W chwili obecnej nikomu nie przedstawiono zarzutów w tej sprawie. Nadal trwa prokuratorskie śledztwo.

(fot. lublin112.pl)

2 komentarze

  1. … wraz z DÓJKA, osób ….