690 680 960

The Best of PINK FLOYD Experience – POLISH FLoyd w Lublinie CSK 13 marca 2020

Zapraszamy Państwa na niezwykłe wydarzenie Już 13 marca w Centrum Spotkania Kultur o godzinie 20:00 wystąpi zespół POLISH Floyd z koncertem „The Best of PINK FLOYD Experience”. To subiektywny wybór utworów najbardziej oczekiwanych przez publiczność ale jednocześnie opowiadający historię Floydów na przestrzeni lat. W koncercie usłyszymy m.in. When You’re in, Learning To Fly, Keep Talking, High Hopes, The Great Gig In The Sky, Time, Money, Wish You Were Here, Another Brick In The Wall i wiele innych… Na koncercie, oprócz fantastycznej muzyki PINK FLOYD czeka nas feeria starannie wyreżyserowanych świateł, doskonały dźwięk i animacje wyświetlane na specjalnym okrągłym „floydowskim” ekranie.

Gwarantujemy, że na koncercie POLISH Floyd jeszcze raz poczujecie Państwo magię koncertów Pink Floyd.

Zespół POLISH Floyd to prawdopodobnie najlepszy aktualnie polski cover-band PINK FLOYD.

 

 

Został założony przez muzyków, którzy wspólnie grają utwory swoich idoli – PINK FLOYD od ponad 10 lat. Tym co ich łączy jest autentyczna pasja oraz absolutny profesjonalizm i bezkompromisowość jeśli chodzi o jakość artystyczną, ale przede wszystkim fascynacja muzyką swoich idoli – Pink Floyd. Nieustannie poszukują sposobów uzyskania brzmienia najbardziej zbliżonego do niedościgłego ideału – oryginalnego brzmienia Floydów. Uzyskują to na wiele sposobów: od studiowania sposobu gry i śpiewu, wyszukiwania identycznych instrumentów aż po samodzielne tworzenie identycznych z oryginalnymi sampli. Ich wykonania często można pomylić z oryginalnymi nagraniami. Dzięki ekipie realizatorów dźwięku, światła i multimediów, współpracy z profesjonalnymi twórcami animacji ich koncerty oddają w niezwykłym stopniu atmosferę koncertów Pink Floyd. Każdy ich koncert to niezwykłe wydarzenie, pełne magii muzyki Pink Floyd, oraz staranie wyreżyserowanej gry świateł i animacji.

Skład zespołu to: Nicola Palladini (wokal), Grzegorz Koniarz, Marcin Kruczek, i Piotr Myjak (gitary), Paweł Pyzik (bas). Ryszard Pałka (perkusja), Paweł Harańczyk (klawisze) i Dariusz Rybka (saksofon). Wokalnie skład uzupełniają Ola Królik, Karolina Leszko i Ewa Niewdana-Hady (chórek). Praktycznie wszyscy członkowie zespołu to profesjonalni artyści występujący na scenach całej Polski samodzielnie, z własnymi zespołami, lub towarzysząc największym gwiazdom polskiej sceny muzycznej

Data: 13 marca 2020

godz.: 20:00

Miejsce: Centrum Spotkania Kultur

Bilety:

PanBilet: https://www.panbilet.pl/wydarzenia/Lublin/667/POLISH+Floyd/

KupBilecik: https://www.kupbilecik.pl/imprezy/45487/Lublin/Polish+Floyd/

Portal CSK: https://bilety.spotkaniakultur.com/numerowane.html?id=1254&identyfikator=6d296d315130b1b01c919adebcc67772

oraz w kasie CSK

 

 

 

 

 

 

Kursy walut

  • USD 4.2928zł 0.29%
  • GBP 5.2571zł -0.51%
  • EUR 4.692zł -0.34%
  • CHF 4.7023zł -0.26%

Polub nas