Wtorek, 27 lutego 202427/02/2024
690 680 960
690 680 960

63 komentarze

 1. Wielkie alo. Po trawie pojeździli.. no koniec świata! Ludzie niektórzy to się cholernie nudzą i tylko żeby na kogoś podpier…ić.

 2. Banda konfidentów…

  • Urządź bezpłatny parking u siebie w ogródku/na działce/w mieszkaniu. Pomożesz skrzywdzonym kierowcom, którym konfidencji nie pozwalają zaparkować na trawniku. Skandal.

 3. A Pan, Panie Piotrze, to tak lubi donosik od czasu do czasu, nie?

 4. Gdyby miasto miało kontrakt z laweciarzami – to w 15 minut te wszystkie pojazdy stałyby na podmiejskich parkingach. I żaden z tych kierujących już nigdy w życiu nie wjechałby na trawnik nawet rowerem.

 5. Tak samo przy Orliku na ul. Wajdeloty popołudniami. Z trawnika zrobili parking. A straży miejskiej tam nie uświadczy.

  • Bo SM zadziała tylko wtedy jak Ty poprosisz o interwencję, dlatego oprócz pisania nalezy od czasu do czasu reagować na bezczelne parkowanie i dzwonic do SM.

 6. Wieśniaki przyjeżdżają z okolicznych wiosek. Większość rejestracji LUB.

  • Jakie ma to znaczenie? Trawa jest tak samo zniszczona, porządek publiczny jest gwałcony tak samo, poczucie bezkarności za popełnione wykroczenie utrwalane tak samo, droga rowerowa oraz chodnik zanieczyszczone ziemią tak samo – niezależnie od tego ile liter jest na rejestracji.

 7. Paradoksalnie właśnie odbywa się Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu. Plaga samochodowa jest nie do przezwyciężenia bez radykalnych działań. Co gorsza – nie zapowiada się, żeby to się szybko zmieniło.

 8. Przy tej szkole jest tak zawsze od kilku lat w czasie wywiadówek. Więc uważam, że Dyrekcja bardzo dobrze o tym wie.

  Trawnik trawnikiem, ale Panowie komentujący:
  aby wjechać na ten trawnik trzeba przejechać przez przejście dla pieszych i chodnik wraz z ciągiem rowerowym. I to nowe chodniki i krawężniki.

  To jakaś patologia, aby tak się zachowywać.

  Tylko mandaty w takich sytuacjach pomogą, bo to rodzice którzy zawsze będą tam przyjeżdżać jeśli nie zapłacą 150 zł w górę.

  • Po przejściach dla pieszych nie można jeździć rowerem. Samochodem można.

  • Co prawda to nie teren szkoły, ale Dyrekcja szkoły powinna dbać o swój wizerunek jako instytucji. Szkoła powinna uczyć właściwych wzorców, a jak ten wandalizm ma się do tego?
   Przy następnej imprezie Dyrektor powinien wystąpić do Straży Miejskiej o pomoc. Nie wiem jak Straż Miejska to załatwi. To jej sprawa. Może wystarczy Kangura na bombach postawić na pół godziny, żeby był porządek. Nie można tej parkingowej anarchii tolerować. Jak to świadczy o mieście i jej instytucjach?

 9. Brawo Panie Piotrze należy to tępić .Jestem ZA.

 10. BURAKI HAHAHAHA CEBULA HAHAHAHAHA

Z kraju

Polityka i społeczeństwo