Osobowy fiat zderzył się z dwoma pojazdami ciężarowymi. Kierująca osobówką w ciężkim stanie (zdjęcia)

Wczoraj po południu na drodze krajowej nr 19 doszło do zderzenia trzech pojazdów. Jedna osoba w ciężkim stanie trafiła do szpitala.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek o godzinie 15:40 na skrzyżowaniu obwodnicy Lubartowa z ul. Nowodworską. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu trzech pojazdów.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego, policja oraz zadysponowano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca pojazdem marki Fiat nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i doprowadziła do bocznego zderzenia z samochodem ciężarowym marki Scania z naczepą. Po zderzeniu fiat uderzył jeszcze w oczekujący na wjazd na skrzyżowanie samochód ciężarowy marki MAN.

Kierująca osobówką z poważnymi obrażeniami ciała, nieprzytomna, śmigłowcem została przetransportowana do szpitala w Lublinie. Przez kilka godzin ruch w miejscu wypadku odbywał się z utrudnieniami jednym pasem. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

(fot. Policja Lubartów)

Zobacz również

12 komentarzy

 1. Jakie kilka godzin??? Jechałem po 19 i nic tam nie było.

 2. Nie kupuje się samochodów na F….

 3. Zapanuj nad emocjami! Korek, duży ruch, stress narastający wraz z czasem oczekiwania, kolejka z tyłu, panika, kiedy, kiedy przejadę, stress, szybko szybko, roztargnienie – ruszam i bach bach – a gdzie zimne emocje, spokój i opanowanie. Ps. Jak ktoś sobie nie radzi z przejazdem na wprost to zawsze może serwisówką dojechać do poprzedniego skrzyżowania i tam skręcić w prawo a następnie na tym felernym w lewo – zwiększenie bezpieczeństwa pokonania zabójczej obwodnicy.

 4. No to podziękuj służbom za sprawne działanie a nie narzekasz…

 5. Kuźwa nie do opanowania przejazd przez drogę z pojedynczymi pasami ruchu, do garów.

 6. Ciągle tamtędy przejeżdżam przez obwodnicę, czasem trzeba poczekać, ale nigdy nie miałem tam niebezpiecznej sytuacji. Ale jeśli dla kogoś ważniejsza jest minuta niż życie to dochodzi do takich sytuacji.

 7. Wczoraj cztery wypadki u was na stronie (chyba dobrze policzyłem) i wszystkie z winy kobiet. Może tak badania jak dla zawodowych kierowców- dla wszystkich co chcą prawo jazdy?

 8. Lubartów i wymuszenie baby – raz w tygodniu co najmniej.

 9. moim zdaniem to nie ma znaczenia czy „baba” czy „chłop” tylko umiejętności myślenia zabrakło… każdemu się całe życie spieszy i dlatego dochodzi do takich sytuacji… z roku na rok coraz gorszych kierowców spotykam na drodze.. myśleć ludziki, myśleć…

  • Ma znaczenie jak najbardziej. Tutaj zabrakło tylko tzw. widzenia stereoskopowego. Większość kobiet go nie posiada,nie potrafi poprawnie ocenić odległości nadjeżdżającego pojazdu mimo to pcha się do samochodu. I widać efekty.

 10. Za babą nie nadążysz jadę z żonką , pyta mnie na rondzie prosto odpowiadam tak i cyk w prawo skręciła . Baby do garów a nie za kierownicę , tyle w temacie.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 4.0244zł -0.64%
  • GBP 4.9316zł -1.03%
  • EUR 4.4264zł -0.26%
  • CHF 4.1494zł -0.51%

  Polub nas

  Darmowe ogłoszenia lokalne

   Materiały wideo

   Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
   99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
   W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
   W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)
   Szturm Twierdzy Zamość 2019

   Co? Gdzie? Kiedy?

   Dzień Dziecka w gminie Podedwórze. Dla najmłodszych przygotowano balony z helem
   Policjanci zapraszają do honorowego oddawania krwi
   Lubelskie obchody Dnia Flagi RP i Święta Narodowego Trzeciego Maja
   #zostańwdomu z Muzeum Wsi Lubelskiej | Oferta kulturalna Muzeum w sieci
   #zostańwdomu i weź udział w warsztatach kultury online