Piątek, 24 maja 202424/05/2024
690 680 960
690 680 960

Świętował urodziny, był pijany. Zgłosił na policję, że ktoś mu zabrał kluczyki do auta

27-latek był po pracy, miał urodziny i świętował pijąc alkohol. Mężczyzna będąc pod działaniem alkoholu próbował wsiąść do samochodu, by wrócić do domu. Świadkowie, widząc jego zachowanie, zabrali mu kluczyki. On sam wezwał na miejsce policjantów.

Do zdarzenia doszło w miniony czwartek po godzinie 17.00 w miejscowości Łucka-Kolonia w powiecie lubartowskim. Do dyżurnego zadzwonił mężczyzna z informacją, że ktoś zabrał mu kluczyki od samochodu.

– Kiedy na miejsce pojechali policjanci, szybko ustalili przebieg całego zajścia i jego okoliczności. Okazało się, że zgłaszający interwencję 27-latek po zakończonej pracy, świętując swoje urodziny, napił się alkoholu. Świadkowie widząc, jak będący w stanie upojenia alkoholowego mężczyzna wsiada do samochodu i chce odjechać, więc zabrali mu kluczyki. Wtedy ten, wezwał policję – relacjonuje sierżant sztabowy Jagoda Stanicka z lubartowskiej Policji.

Kiedy na miejscu działania prowadzili policjanci, widać było, że 27-latek był pod wyraźnym działaniem alkoholu. Co więcej, nie stosował się do poleceń wydawanych przez funkcjonariuszy, za co zastał ukarany mandatem karnym.

– Policjanci przypominają! Nietrzeźwy kierowca niesie zagrożenie na drodze dla innych uczestników ruchu drogowego. Dlatego nie bójmy się reagować widząc na drodze pijanego kierowcę. O naszych podejrzeniach należy poinformować służby. Ponadto kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości jest przestępstwem zagrożonym karą pozbawienia wolności nawet do 3 lat, sądowym zakazem kierowania pojazdami i wysoką grzywną – dodaje sierżant sztabowy Jagoda Stanicka.

16 komentarzy

 1. Ponoć wszystko jest dla ludzi, wódka też, ale nie dla głupich

 2. Patolia wyłazi z nor, żondy prafa tak jak my je hozumiemy

 3. Niby pijany a zachował trzeźwy umysł. Tym razem złomka mu nie zabrali.

 4. Mandat za niestosowanie sìe do poleceń funkcjonariuszy ?? Ha ha ha ha chory żydowski kraj. A co to jest sługusem funkcjonariuszy że ma wykonywać pokecenia. Policyjne sprzedane państwo, co za żal

 5. dyplomowany operator łopaty

  No to solenizant narobił problemów

 6. Franiu a co Ty o tym myslisz?

 7. Maja fantazję

 8. Tylko że żadne prawo o tym nie stanowi żeby wykonywać kogoś polecenia, tym bardziej że ma „służyć” policjant. To okupant ustanowił bezprawnie taki zapis, nie znaczy że on faktycznie obowiązuje. Okupant z Usa/Izraela chcę co raz bardziej zniewolić Polaków stanowiąc co raz bardziej państwo „policyjne” rygorystyczne, dzieląc polaków (pis/ko) i wprowadzac co raz większe podatki i mandaty.

 9. Franio myśli ??? 😉

Dodaj komentarz

Wiadomości z info112