690 680 960

Strzelał do lisa, pocisk uderzył w ścianę domu

Policjanci z Łukowa ustalają okoliczności zdarzenia do jakiego doszło wczoraj w Sięciaszce. Pocisk wystrzelony z karabinu przez myśliwego, trafił w ścianę domu i spadł na podłogę.

Do zdarzenia doszło wczoraj późnym wieczorem w Sięciaszce w powiecie łukowski. O dużym szczęściu może mówić małżeństwo, które odpoczywało na tarasie domu. W pewnym momencie coś obok nich przeleciało, uderzyło w ścianę domu i spadło na podłogę. Małżeństwo podejrzewało, że przedmiot, który znaleźli może być pociskiem karabinowym. O zdarzeniu została powiadomiona policja.

Mundurowi ustalili, że w tamtym rejonie wczoraj po południu polował myśliwy z lokalnego koła łowieckiego. 39-latek z Łukowa mówił funkcjonariuszom, że wieczorem polował na lisy i oddał w ich kierunku kilka strzałów. Mężczyzna zapewniał, że nie kierował broni w kierunku zabudowań. Jednak wszystko na to wskazuje, że jeden z pocisków trafił w dom w Sięciaszce. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Policjanci zabezpieczyli broń i amunicję od myśliwego. Trwa ustalanie, czy myśliwy dochował wszelkich środków ostrożności w trakcie polowania oraz czy nie naraził małżonków z Sięciaszki na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu.

2018-07-06 10:41:24
(fot. Policja Łuków)

9 komentarzy

 1. Biorąc pod uwagę uczulenie rozbrojonego do imentu narodku na czucie się bezpiecznym, pewnie wyczyn Jegomości myśliwego skutkował będzie bezpardonowym zabraniem mu pozwoleństwa na posiadanie i używanie flinty.
  Choc tak naprawdę wszystko zależy z którego sortu pochodzi pan „szczelacz”, bo jak z gorszego to zabiorą, a jak z lepszego, albo z Palestry, to nie zabiorą.

 2. arcy Wieś Sław XXVI

  Przysłowie – powiedzenie mówi, że żołnierz strzela, a Pan Bóg kule nosi, więc jak papuga myśliwego zdoła przekonać wysoki sąd, że sam Pan Bóg maczał w tym „szczelaniu” Przenajświętsze Paluszki, a sąd w to uwierzy, różnie może być.

 3. no jakby spadł na sufit to by było dziwne a tak dobrze ze sie nic nikomu nie stało a wypadki się zdarzają
  u wiem ze sie czepiam ale fajnie napisane …”39-latek z Łukowa mówił funkcjonariuszom, że wieczorem polował na lisy i oddał w ich kierunku kilka strzałów”…
  rozmawiaja sobie o lisach i nagle gosciu strzela do funkcyjnych a ci jakby nigdy nic dalej sobie rozmawiają xD

  • Redakcja już od dawna ma na pieńku z gramatyką i takie „jadąc autobusem wystrzeliła opona” zdarzają im się częściej 😀

 4. Aaron Fleischman

  Następnym razem niech sobie strzeli w łeb najlepiej. I jego koledzy zwyrodnialcy też.

 5. Niedoszły morderca.
  Pewnie mordując jednego z członków owego małżeństwa odpowiedział by jak za jazdę po pijaku na rowerze.

 6. Ani chybi rykoszet jakiś chyba bo z t6ego co mi wiadomo to lisy nie latają by strzelac do góry .

 7. Jakby zabił kogoś kto by się tam znalazł w pobliżu ,też pewnie by się tłumaczył ze nie strzelał w tym kierunku ..zakazać tego chorego i niebezpiecznego „hobby ” i bedzie spokój …jak ktoś musi postrzelać to na strzelnicę

Kursy walut

 • USD 4.5066zł -0.22%
 • GBP 5.4151zł 0.02%
 • EUR 4.6684zł -0.28%
 • CHF 4.7421zł -0.06%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Mikołajki w VIVO! Lublin
Badania bez skierowania. Okulistyczne Mikołajki w Poradni Okulistycznej Dziecięcej 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie
Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie