Skoda uderzyła w drzewo, młody mężczyzna zginął na miejscu

68-132775

Tragicznie w skutkach zakończył się popołudniowy wypadek na jednej z dróg wojewódzkich w naszym regionie. Po tym jak samochód uderzył w drzewo, śmierć poniósł młody mężczyzna.

 

Do wypadku doszło w niedzielę o godzinie 13:41 w miejscowości Zahajki w gminie Drelów w powiecie bialskim. Na drodze wojewódzkiej nr 813 Międzyrzec Podlaski – Parczew samochód osobowy uderzył w drzewo. Na miejscu interweniowała straż pożarna z Międzyrzeca Podlaskiego, Drelowa i Żerocina, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja. Zadysponowano również śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Jak nas poinformowano, kierowca skody podczas pokonywania łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem. Rozpędzone auto zjechało na pobocze, a następnie z impetem uderzyło w przydrożne drzewo.

Skodą podróżowały cztery młode osoby. W wyniku zdarzenia pasażer auta zginął na miejscu. Kierowcę oraz dwie inne osoby z nim podróżujące, przetransportowano do szpitala. Teraz policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają szczegółowe okoliczności oraz przyczyny wypadku.

68-132774
(fot. Policja Biała Podlaska)
2018-08-12 21:40:02