690 680 960

Rondo przy Makro nie daje o sobie zapomnieć. Po raz kolejny zderzyły się tam pojazdy (zdjęcia)

Zwykłe rondo jakich wiele w całej Polsce, z doskonale widocznymi znakami poziomymi jak też pionowymi, tymczasem co kilka dni dochodzi tam do kolizji. Za każdym razem przyczyną jest nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu.

26 komentarzy

 1. Stawianie sygnalizacji świetlnej może poprawi bezpieczeństwo a może nie. Zależy od kierowców czy będą się do niej stosowali, tak samo jak w przypadku aktualnym gdzie sygnalizacji nie ma. Gdyby nie wymuszano pierwszeństwa to nie byłoby stłuczek. Na pewno sygnalizacja spowoduje, że będą zatory drogowe i to na każdej odnodze ronda, to jest pewne. Może by tak wprowadzić odwrotne pierwszeństwo na rondach w Polsce?… Ten kto chce wjechać na rondo ma pierwszeństwo, a nie ten kto na tym rondzie już jest. We Włoszech działa.

 2. postawią światła i zaraz wyłączą – kto smaruje ten jedzie

 3. Widocznie za dużo kierowców/samochodów. Prawko z chipsów + Nowe drogie fajne wyglądające auta, ale z silnikami 1.0 dla samozadowolenia.

 4. Jak można to staje się już nudne.
  Przez tych sprawców wykroczeń inni mają zwyżkę w OC.
  OC na kierującego, a nie na pojazd.
  Może to ich nauczy.
  Teraz chowają się za innych użytkowników.

 5. jeżdżę codziennie po dwa razy żenada musze stawać na stopie co mnie zwalnia i nigdy się nie rozwaliłem bo mam oczy i znam zasady i rondo to najprostsze skrzyżowanie!!! przez takich co mają prawko za chipsy powstawiali tam stop mi nie potrzebny i pewnie wielu jak ja powie, ale nie my za to że kuźwa umiemy jechać to policja wlepi nam mandat i za co że potrafimy jeździć!!!

 6. Crash test jednak słabo wypadł względem skody

 7. Jadąc od łęczyńskiej jest znak stop i wielki słup latarni który zasłania auta na rondzie… Ostatnio jak tam jechałem pomyślałem że jest główną przyczyną kolizji… W tym jednak przypadku widoczność jest doskonała…

Kursy walut

 • USD 4.0202zł 0.73%
 • GBP 5.0656zł 0.47%
 • EUR 4.3382zł 0.34%
 • CHF 4.5982zł 0.64%

Polub nas