Sobota, 25 maja 202425/05/2024
690 680 960
690 680 960

Przepuszczała karetkę pogotowia, w jej auto wjechał kierowca skody

Dzisiaj przed południem w rejonie skrzyżowania ul. Poniatowskiego z Al. Racławickimi doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych. Do szpitala na badania zostało przetransportowane dziecko.

Do zdarzenia doszło w czwartek około godziny 11 na ul. Poniatowskiego w Lublinie. W rejonie skrzyżowania z Al. Racławickimi zderzył się dwa pojazdy osobowe – skoda i volvo. Na miejscu interweniowały służby ratunkowe.

Ze wstępnych ustaleń wynika, iż oba pojazdy poruszały się od strony Czechowa. Kierująca volvo kobieta dojeżdżając do Al. Racławickich dostrzegła zbliżającą się karetkę pogotowia ratunkowe jadącą na sygnałach świetlnych i dźwiękowych. Zatrzymała się, aby umożliwić jej swobodny przejazd. Zaskoczyło to kierowcę skody, który nie zdołał wyhamować i wjechał w tył jej auta.

Do szpitala została przetransportowana jedna osoba. Jest to dziecko podróżujące w volvo. Jak ustaliliśmy, nie doznało ono żadnych poważniejszych obrażeń ciała. Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności kolizji. Przez ponad godzinę występowały utrudnienia w ruchu, obecnie przejazd odbywa się bez problemu.

Poranna kolizja na al. Witosa

Z kolei w czwartek rano na al. Witosa przed przejściem dla pieszych zderzyły się dwa pojazdy – dostawczy i osobowy. Przez kilkadziesiąt minut występowały utrudnienia w ruchu. Następnie pojazdy zostały usunięte z jezdni. Wstępne informacje wskazują, że nikt poważnie nie ucierpiał w tym zdarzeniu.

Przepuszczała karetkę pogotowia, w jej auto wjechał kierowca skody

(fot. nadesłane Kacper\lublin112.pl)

9 komentarzy

  1. Dziadek ze "slamsowa" (nie mylić z dziadem)

    Przepuszczała karetkę pogotowia, w jej auto wjechał kierowca skody, tak się dzieje jak się jeździ na tzw. zderzaku.
    Albo jak w czasie jazdy wykonuje się inne czynności, a nie wyrapia się gał na to co się dzieje z przodu pojazdu, gamonie.

  2. Bolt? Uprawnienia ma? TaK SIĘ KOŃCZY JAZDA NA ZDERZAKU !!!!!

  3. Jeszcze zatęsknicie za Boltami jak się wszystkie wytłuką…

  4. A pisaliście dziś o hulajnodze, a bolec codziennie wypadki robi, taśmowo.

  5. boltissimo!

  6. To wymaga takiego komentarza jak gdyby się rozbiła jakaś bawara. Są rzeczy które nie wymagają komentarzu… Przecież jutro znowu się rozbije któryś z tej sekty.