Przed policjantami uciekł do domu. Para 80-latków postanowiła odbić syna z rąk funkcjonariuszy

To miała być zwykła rutynowa kontrola. Zakończyła się jednak pościgiem a następnie szarpaniną z parą 80-latków, którzy za wszelką cenę starali się nie dopuścić do zatrzymania swojego syna.

We wtorek przed południem funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Żmudzi patrolowali teren gminy Białopole. W pewnym momencie otrzymali informację, iż jadący samochodem osobowym marki Rover mężczyzna może znajdować się pod wpływem alkoholu. Policjanci niebawem dostrzegli pojazd po czym dali kierowcy znaki do zatrzymania się.

Ten jednak zignorował funkcjonariuszy i tylko przyśpieszył. Policjanci ruszyli w pościg. Po kilkuset metrach mężczyzna skręcił na teren jednej z posesji, następnie wyskoczył z auta i usiłował uciec pieszo. Szybko jednak został zatrzymany. Jak się okazało, 55-latek przyjechał do miejsca swojego zamieszkania.

Po chwili na pomoc mężczyźnie ruszyli jego rodzice. Para 80-latków starała się odbić syna z rąk funkcjonariuszy. Nie brakowało przy tym wyzwisk a nawet szarpania interweniujących policjantów. Nic jednak nie wskórali, zaś 55-latek trafił na komisariat.

Badanie alkomatem wykazało, że miał on 1,3 promila alkoholu w organizmie. Do tego nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. Mężczyzna odpowie również za niezatrzymanie się do kontroli drogowej. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności. Czynności prowadzone są również wobec jego rodziców.

(fot. lublin112/zdjęcie ilustracyjne)

15 komentarzy

 1. Русский тролл

  Niezła akcja.

 2. pewnie myślał że go robią na policjanta, przebierańcy …. pełno tego teraz wszędzie, co i rusz piszą że „na policjanta”…. są efekty luzu

  • Русский тролл

   Pytanie ile takich skutecznych akcji przypada na akcje nieudane gdzie kolegom udaje się wyswobodzić ziomka przed zatrzymaniem. Bo takie sytuacje też bywają. Tylko policja się nimi nie chwali.

 3. Efekt ogólnospołecznego przyzwolenia na jazdę po alkoholu… bo zwrócenie uwagi takiemu elementowi patologicznemu nie jest pozytywnie postrzegane.

 4. Ej a gdzie lewackie równouprawnienie. Brak sprawiedliwości wszyscy równi wobec prawa…oczywiście z wyjątkiem kobiet, starszych, młodszych, LGBT osób bo ich nie może policja ruszać ani zatrzymywać gdy popełniają przestępstwa i wykroczenia. Chore, ludzie wygłaszający hasła o równo uprawnieniu jednocześnie zastrzegają jakie grupy są nie tykalne. Nie ważne że krzywdzą innych a co tam. Hipokryzja i obłęd.

  • Taki komentarz mógł zamieścić tylko fanatyczny prawak i w dodatku katol (nie mylić z prawdziwymi katolikami). Hipokryzja to jest w rządzie, kościele i większości polskich domów.

 5. Brawa dla Rodziców !!!

 6. Chciałbym mieć takich rodziców

 7. Do pierdla z dziadami i zabrac 13

 8. 55 lat i do rodziców się poskarżyć, nowe dno

 9. Ciekawe, ile promili miała para 80-latków.

 10. Rodziców na dożywocie za utrudnianie (długo nie posiedzą), majątek zlicytować a synalka do kamieniołomu. I po krzyku.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Dożynki w mieście, czyli Dożynkowe Jarmarki Lubelskie
Startuje Lubelski Festiwal Nauki. Będzie specjalny pokaz na placu Litewskim oraz Piknik Naukowy
Na zamku lubelskim i zamkowych błoniach odbędzie się weekend z archeologią
Jarmark Firlejowski, czyli dawne dworskie i rycerskie tradycje z czasów świetności magnackiego rodu
Malownicza Wąwolnica: Gwiazdą wydarzenia będzie Izabela Trojanowska