Sobota, 13 kwietnia 202413/04/2024
690 680 960
690 680 960

Prawie pół kilograma marihuany w pocztowej przesyłce z USA

Funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej przechwycili paczkę z marihuaną. Narkotyki wykryto w Oddziale Celnym Pocztowym w Lublinie. Dalsze czynności prowadzi lubelska Policja.

W kontrolowanej w Oddziale Celnym Pocztowym w Lublinie przesyłce z USA funkcjonariusze natrafili na susz roślinny. Paczka adresowana do odbiorcy z województwa lubelskiego miała zawierać bluzę.

Prześwietlenie urządzeniem RTG wskazywało na inną jej zawartość. Rewizja przesyłki potwierdziła wskazania rentgena. W paczce znajdowało się trzy foliowe worki wypełnione suszem roślinnym. Badania przeprowadzone przez funkcjonariuszy potwierdziły, że jest to marihuana. W sumie ponad 450 g narkotyku.

Zgromadzoną dokumentację, wraz z ujawnionym towarem, przekazano do właściwej jednostki Policji w Lublinie celem dalszego prowadzenia postępowania.

(fot. KAS)

8 komentarzy

 1. a może ktoś używa tego jako leku ?
  to jest bardzo dobry lek na wiele chorób ale ministerstwo choroby i nagłej śmierci zabrania bo sprzedają swoje trujące preparaty

  • Dziadek ze "slamsowa"

   Na jednym ze znanych portali można se kupić tabletki na dobre samopoczucie. Prawie to samo, tylko trzeba połknąć, a nie jarać.

 2. Surowo karać za to świństwo!!!

 3. konfiskują z czego żyć

 4. A respiratory od handlarza bronią i maseczki też przechwycili? Czy trudno wykryć bo są bezzapachowe?

 5. A czemu nikt nie pisze że mógł zostać oszukany ? zamówił przecież bluzę !!! nie chciał zioła !

Z kraju