690 680 960

Pożar citroena na al. Kraśnickiej

Najprawdopodobniej zwarcie instalacji elektrycznej było przyczyną pożaru samochodu osobowego w Lublinie. Nikt nie ucierpiał.

Do zdarzenia doszło w czwartek w południe na al. Kraśnickiej w Lublinie. Na wysokości szpitala zapalił się samochód osobowy. Na miejscu interweniowała straż pożarna i policja.

Jak nas poinformowano, kierowca citroena jechał od strony centrum. W pewnym momencie zauważył dym wydobywający się z komory silnika. Po chwili pojawiły się płomienie.

Pożar udało się ugasić, zanim ogień zdołał się rozprzestrzenić na pozostałą część pojazdu. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Nie było większych utrudnień w ruchu.

(fot. nadesłane)

22 komentarze

 1. Spalił się ze wstydu. Jedyne prawilne auto to BMW e30 w turbo. Ale auto dla nielicznych z dynamitem w nodze i komputerem w głowie. A wy sobie jezdzijcie renówkami citroenami fordami wieśwagenami itd

  • bimmer gorzkie żale to w kościele wylewamy. Właśnie widać jaki to masz cufajne autko. Nie ma dnia aby nie pisali o twoim aucie a to wylądowało w rowie, a to zderzyło się z kimś lub z czymś lub w padło w poślizg. Jak widać inteligencja właścicieli wozów o Bardzo Małej Wiedzy do kierowania autem świadczy nie tylko o tobie. Nieraz mijam jadących „królewiczów szosy” właśnie w takich jak twój strucel. Pokazujecie swoją wyższy brak inteligencji do jazdy po drodze publicznej jak i kierowanie pojazdami wszelkiej maści. Już nie jeden jak ty z takich w Bolidach Młodzieży Wiejskiej gdy zajechał mi drogę za chwilę znajdował się na moim haku i nie był taki „cfaniak – król szosy”.

   • A co do zaistniałego pożaru, to akurat przejeżdżałem już w trakcie końcówki gaszenia tego auta. Kilka gaśnic poszło ale na pewno nie było tam Straży Pożarnej, dopiero po pewnym czasie się pojawiła Policja.

 2. Francuska technologia… Boże błogosław PIS że nie kupił tego szmelu Caracali od żabojadów bo pewnie wszystko juz by było uziemione.

 3. Strazy nie było pożar ugasil strazak z osp Pawlin po cywilnemu, nie musicie dziękować mojemu tacie ??

  • W takim razie nie dziękujemy.

  • Sam raczej tego nie dokonał… ??

  • Byłem świadkiem gdyby nie ten pan samochód napewno by się elegancko spalił. reszta biegała w panice i pryskała tymi gasnicami gdzie popadło na maskę samochodu.

   • Tylko”ten pan” swoją jedną małą gaśnicą nic by nie zdziałał. Nie róbcie z jednego człowieka bohatera. Uważam, że wszyscy, którzy pomogli są warci pochwały

 4. Chciałaś zabłysnąć? Trzeba było się brokatem posypać…

  • Co za komentarz poziom podstawówka? taki troszkę nie śmieszny lecz żałosny ?

 5. Byłem świadkiem gdyby nie ten pan samochód napewno by się elegancko spalił. reszta biegała w panice i pryskała tymi gasnicami gdzie popadło na maskę samochodu.

Kursy walut

 • USD 4.0181zł -0.04%
 • GBP 5.0458zł -0.27%
 • EUR 4.3303zł -0.07%
 • CHF 4.5913zł -0.25%

Polub nas