690 680 960

Potrącenie kobiety na przejściu dla pieszych. Poszkodowana trafiła do szpitala, kierowca był nietrzeźwy (AKTUALIZACJA) (foto)

Wieczorny wypadek w Lublinie. Piesza trafiła do szpitala po tym, jak została potrącona przez audi. Na miejscu pracują policjanci.

Do wypadku doszło w środę około godziny 20 na al. Andersa w Lublinie. W rejonie kładki potrącona została kobieta. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierujący audi mężczyzna jechał w stronę al. Spółdzielczości Pracy. Wjeżdżając na przejście dla pieszych, potrącił przechodzącą z psem przez jezdnię 21-letnią kobietę.

Piesza została przetransportowana do szpitala. Badanie alkomatem wykazało, że kierowca miał ponad 0,6 promila alkoholu w organizmie. Teraz policjanci prowadzą dalsze czynności w tej sprawie.

W tym czasie miało miejsce jeszcze jedno podobne zdarzenie, gdzie kierująca autem potrąciła przechodzącą przez jezdnię pieszą. W tym przypadku kobieta z auta była trzeźwa, pod wpływem alkoholu znajdowała się z kolei piesza. Tutaj również policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

(fot. lublin112)

19 komentarzy

 1. i dac pieszym pierszenstwo po hu…a

  • Gdyby było inaczej, to jaki byłby sens istnienia PdP? Bez pierwszeństwa to można sobie prawie wszędzie przechodzić. Sugerujesz, że przechodzenie poza PdP jest bezpieczniejsze niż poza?

  • Czym się różni ustąpienie pierwszeństwa pieszemu od ustąpienia pierwszeństwa innemu pojazdowi na skrzyżowaniu czy pociągowi na przejeździe kolejowym.
   W każdym przypadku to tak samo działa.
   Zatrzymujesz się (i wszyscy inni również) a pieszy bezpiecznie przechodzi. Co Tobie w tej ilustracji się nie podoba? Czego nie rozumiesz? Z czym masz problem?

 2. Została potrącona na przejściu dla pieszych . To nie ma żadnego znaczenia czy była nagięta czy trzeźwa. Kalina . Tatary wiadomo … tam mało kto chodzi całkiem trzeźwy . Po drugiej stronie jest sklep , szła po zaopatrzenie . Święta trwają jeszcze kilka dni , 500+ przyszło tam tuż przed świętami.

 3. A wystarczyło iść kładką. Mniej by bolało.

  • Można też zamówić taxi przy przewiozła na drugą stronę ulicy. PdP się do przechodzenia nie nadaje.

 4. W rejonie kładki nie ma przejścia. Jaki miało to by sens?

 5. Można teraz śmiało powiedzieć, że to kobiety po… przejściach (⌐▨_▨)

 6. Alkoholik niepijący 2123 dni

  Ale co z flaszką ? Stłukła się czy całe pół litra ?

  • Rypcum pupcum ciach !!!

   Nie czytałeś dokładnie… flaszkę 0.7 miała w sobie i to ona sama była potłuczona nie flaszka

 7. 0,7 na Kalinie to standard. Tam nie da się na czeźwo wyjść na ulicę..

  • Lubliniak™®©

   Masz rację. Powymierały dziadki co mieszkały tam 50 lat i zaczęła się sprowadzać na ich miejsce wieś, to i spożycie trunków mocno wzrosło.

 8. Jeździć i pić to trza umić 💥💥💥🔥🔥🔥💩

Kursy walut

 • USD 3.981zł 0.84%
 • GBP 5.035zł 0.57%
 • EUR 4.3492zł 0.38%
 • CHF 4.551zł 1.06%

Polub nas