Środa, 17 kwietnia 202417/04/2024
690 680 960
690 680 960

Poszukiwania padłych dzików w powiecie chełmskim

Dzisiaj w powiecie chełmskim rozpoczną się poszukiwania padłych dzików na terenach leśnych. Będą one prowadzone na obszarze dwóch gmin. Poszukiwania potrwają cztery dni.

W dniach od 26 do 29 lutego 2024 roku w powiecie chełmskim na terenie kompleksów leśnych w okolicach miejscowości Hniszów-Marysin (gmina Ruda-Huta) oraz miejscowości Ruda w kierunku Stańkowa (gmina Chełm) prowadzone będą intensywne poszukiwania padłych dzików.

Istnieje pewne zagrożenie dla kierowców poruszających się po drogach w pobliżu kompleksów leśnych. Ze względu na prowadzone działania, zwierzęta mogą niespodziewanie wybiegać na drogę, zwiększając ryzyko kolizji.

W związku z powyższym, apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego o zachowanie szczególnej ostrożności w czasie jazdy w wyznaczonym rejonie. Należy zachować szczególną uwagę i dostosować prędkość do warunków panujących na drodze, aby uniknąć niebezpiecznych sytuacji.

3 komentarze

  1. Wieśniak (w gumofilcach z ostrogami)

    Poszukiwania potrwają cztery dni, a jak coś znajdą to na lady Biedronek, jako świeża wołowinka.

  2. Jak w Polsce brakowało węgla bo górnicy strajkowali pan Jarosław Mały nakazał chrust po lasach zbierać, a teraz jak widać taniego mięseczka będzie się po krzakach szukać.

  3. Szukacie na drzewach. To prezenty od Łukaszenki.

Dodaj komentarz

Z kraju