Czwartek, 18 kwietnia 202418/04/2024
690 680 960
690 680 960

Poszukiwani świadkowie tragicznego wypadku w Starym Uścimowie

Lubartowscy policjanci poszukują świadków tragicznego wypadku w Starym Uścimowie. W wyniku prawdopodobnie potrącenia przez nieustalony do tej chwili pojazd, śmierć na miejscu poniósł 53-latek.

Do tragicznego zdarzenia doszło 18 października o godzinie 19:35. Policjanci otrzymali informację o wypadku, do którego doszło w Starym Uścimowie w powiecie lubartowskim.

Na miejscu zdarzenia mundurowi zastali dwoje kierujących. Jak wstępnie ustalono kierująca Oplem jadąc od strony szkoły w Starym Uścimowie zauważyła na swoim pasie ruchu leżącego na jezdni mężczyznę. Zatrzymała się, aby udzielić pomocy. W tym samym czasie z przeciwnego kierunku ruchu nadjechał samochód marki Volkswagen, który najechał na leżący na pasie ruchu rower. Świadkowie udzielili natychmiastowej pomocy 53-latkowi, jednak mężczyzna ten zmarł.

Mundurowi ustalili, że do potrącenia rowerzysty doszło pomiędzy godziną 19:22 a 19:35. Rowerzysta został potracony przez nieustalony pojazd poruszający się od strony miejscowości Maśluchy.

Policjanci proszą o kontakt kierowcę czarnego Suv-a, który był na miejscu zdarzenia i mógł widzieć uciekającego sprawcę zdarzenia. O kontakt proszone są również inne osoby, które mogą posiadać ewentualną wiedzę na temat okoliczności zdarzenia jak również sprawcy. Numery do kontaktu: 47 81 252 29, 47 81 252 90 bądź e-mail: [email protected] [email protected]

(fot. lublin112.pl – ilustracyjne)

5 komentarzy

  1. Nie wiem jakim pojazdem kierował uczestnik zdarzenia oraz za razem osoba nie udzielająca pomocy i oddalająca się z miejsca wypadku, ale reprezentuje on postawą najbardziej typowoą dla ludzi z zespołem aŁdi, tj. kierowanie po pijaku, bez prawa jazdy, może z zakazami, byle jak, byle szybko, nie zważając na nic, ani na innych.
    A marka kierowanego pojazdu nie jest nawet istotna. Ktoś z aŁdi może kierować czymkolwiek.

    • typowa odpowiedz kierowcy… baaa półmózga z BiMDablju…. :-/ żal mi ciebie Franio że ostatnie szare komórki w twoim mózgu właśnie się zlasowały…

    • Jest w końcu ten sasin tego portalu. Wypowie w każdym temacie i w każdym równanie mądrze.

  2. wprowadźcie trochę logiki! poszukiwani świadkowie potrącenia – nie zgłosili tego, nie udzielili pomocy, a teraz przyjdą i opowiedzą przebieg…

  3. Kierowcę może znajdziemy na proteście jak walczy z kobietami w idei chronić zycie.

Z kraju