Środa, 28 lutego 202428/02/2024
690 680 960
690 680 960

Porysował ostrym narzędziem mercedesa i zerwał tablice rejestracyjne. Będzie się tłumaczył przed sądem

Policjanci z Zamościa zatrzymali mężczyznę, który odpowie za uszkodzenie karoserii mercedesa. Pokrzywdzony oszacował straty na 1500 złotych.

Kryminalni z Zamościa wyjaśniali sprawę uszkodzenia samochodu osobowego marki Mercedes należącego do 45-latka. Zamościanin na początku września bieżącego roku powiadomił policjantów, że nieznany sprawca porysował elementy karoserii jego samochodu.

Wandal wyrwał także tablice rejestracyjne. W czasie zdarzenia mercedes zaparkowany był na jednej z zamojskich ulic. Wartość strat pokrzywdzony wycenił na kwotę 1500 złotych.

Mundurowi ustalili dane osoby podejrzanej o uszkodzenie mercedesa. Do sprawy został zatrzymany 26-latek z Zamościa. Mężczyzna usłyszał już zarzut. Odpowie za umyślne uszkodzenia powłoki lakierniczej samochodu. Ze swojego postępowania wytłumaczy się przed sądem. Za zniszczenie mienia grozi kara pozbawienia wolności do lat 5.

(fot. lublin112.pl – ilustracyjne)

Jeden komentarz

  1. Już widzę jak go za to zamykają na te 5 lat .Idę o zakład że nie odsiedzi nawet 1 dnia.A nawet gdyby jakimś cudem go zamknęli ,to poszkodowany na pewno bedzie z tego powodu niezmiernie usatysfakcjonowany i z radoscią naprawi sobie szkodę za swoje

Z kraju

Polityka i społeczeństwo