690 680 960

Policjanci zostali zaalarmowani o martwej kobiecie w trolejbusie. Ta w pewnym momencie wstała i wyszła

Nietypowo zakończyła się interwencja policji, jaka miała miejsce na pętli przy ul. Granitowej w Lublinie. Funkcjonariusze jechali do zwłok kobiety, tymczasem wyszło na jaw, że ta mocno spała.

W środowy wieczór otrzymaliśmy informację od czytelników, że w jednym z lubelskich trolejbusów znalezione zostały zwłoki kobiety. Zdarzenie miało miejsce na pętli przy ul. Granitowej w Lublinie. O wszystkim zaalarmowano też policję.

Jak wyjaśniał nam kom. Kamil Gołębiowski z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie, zgłoszenie na ten temat wpłynęło o godzinie 16:45 od dyspozytora przewoźnika. Wyjaśniał on, że w pojeździe znajduje się kobieta nie dająca oznak życia. Na miejsce natychmiast skierowany został patrol.

Jak się okazało, kobieta żyła, tylko tak mocno spała, że nie reagowała na to, co się wokół niej działo. Wyczuwalna była od niej też woń alkoholu. Po dobudzeniu kobieta samodzielnie opuściła pojazd. Następnie już pieszo, udała się w dalszą drogę.

(fot. nadesłane – Magdalena)

21 komentarzy

  1. To ja nie wiedziałem że najpierw do nieprzytomnej wzywa się najpierw policje a dopiero potem karetkę no ale cóż w polsze wszystko możliwe

  2. izba powinna byc !!!

  3. Hinski fizolof

    Zombi ?

Kursy walut

  • USD 4.2803zł -1.04%
  • GBP 5.2838zł -0.83%
  • EUR 4.7079zł -0%
  • CHF 4.7147zł -0.16%

Polub nas