690 680 960

Pod łóżkiem znaleźli zwłoki noworodka, znajdowały się w siatce na zakupy. Wszystko wskazuje na zabójstwo

Trwa śledztwo w sprawie śmierci noworodka, którego zwłoki zostały znalezione w jednym z domów w powiecie krasnostawskim. Czynności prowadzone są przez prokuraturę w kierunku zabójstwa.

42 komentarze

 1. 26 lat tamta a 27 lat ta. 3ka dzieci. Ja w tym wieku lalkami się bawiłam… 🥴

  • Podobnie jak ta co urodziła w Lublinie i schowała do wersalki, a matka lekarka nie wiedziała o ciąży. Masakra z tymi dzieciobujczyniami.

  • To najlepszy wiek do rodzenia i wychowywania dzieci. Dojrzałość fizyczna, sprawność, młodzi dziadkowie, mniejsze zagrożenie wad genetycznych. Znam osobę, która w wieku 17 lat została matką, 34 lat babcią, 51 prababcią i żyje w szczęśliwym związku.

   • Może jeszcze idealny wiek to 16?! Przestańmy narzucać innym jak mają żyć, kiedy rodzić, w jakim wieku zostawać matkami, babciami. Każdy ma swój rytm życia i prawo do samodecydowania, a nie wiecznego dostosowywania się do subiektywnych ludzkich opinii typu,, bo trzeba”,,, wypada”,,, potem będzie za późno „,,, idealny wiek” i tak dalej.

    • Nie narzucam, tylko odnoszę się do zarzutu o młody wiek. Dojrzałość do rodzicielstwa, a wiek kalendarzowy, to dwie różne sprawy. Niektórzy nigdy nie stają się wystarczająco dojrzali i robią dzieci po pijaku.

  • Mordowac potwora pomalu, zeby cierpiala i w bolach zdychala. Kedna zamordowala trojke, brak slow😭😭

 2. Teraz urodziła a poprzednie ma 9 miesięcy. Tak dość szybko…

 3. Niech się wezmą również za jej partnera ,konkubenta może zgwałcił ją ,musiała zajść w ciążę zaraz po porodzie .Łatwo rzucić kamieniem ale widać ,patologię w życiu tej kobiety . Jakby mogła to by sunęła a że nie mogła usunąć bo mamy zakaz aborcji więc takie są skutki .

  • Matka Polka Pragnąca

   Zakaz aborcji powoduje (zwłaszcza w naszym regionie) aktywację różnego myślenia jak by tu sie pozbyć niechcianego dziecka… jedne matki Polki kiszą je w beczkach z kapustą, inne palą w piecach CO, a ta tu zapakowała do reklamówki (może nawet go chciała podrzucić na białoruską granicę, ale pomyślała, że może to być nie legalne…).

  • Przecież są okna życia.

 4. dramat…. i skutki ograniczania prawa do aborcji

  • Co z prawem do eutanazji? Gdyby eutanazja była legalna, nie byłoby tyle samobójstw. Nazywalibyśmy to; zaśnięciem.

   • O jakiej ty eutanazji piszesz??? Czy ty rozumiesz o czym jest napisane???

    • Rozumiem co jest napisane i nie uważam tego za stosowne. Aborcja z powodów materialnych już była dozwolona w PRL- u, Ty zastanów się nad dygresją mojego postu.

     • Nie łącz ” eutanazji ” z aborcją , eutanazję podejmuje człowiek świadomie z własnej woli , aborcja to nie narodzona istota i nie ma wpływu na los.

      • Świadomie, z własnej woli? Kpisz chyba, większość eutanazji przeprowadzana jest z woli najbliższej rodziny. Głośna była sprawa gdy żona pacjenta chciała eutanazji, a rodzina z Polski walczyła o jego leczenie i przewiezienie do kraju. Były pertraktacje na szczeblu międzynarodowym, lecz sąd przyjął stronę rzeczonej żony i eutanazję przeprowadzono. Pacjent nie mógł wyrazić zgody, ani sprzeciwu.

    • Oooo senior zląkł się eutanazji a za aborcją głosował

     • Matka Polka Pragnąca

      Wybacz mu, nie wiedział co czyni… był już u spowiedzi, otrzymał rozgrzeszenie za „cołaski” i jest czysty…

 5. niech więcej rozdają pieniędzy „”dla dzieci”, niech dalej zabraniają aborcji, niech dalej w MOPSach biorą wypłaty za wydawanie formularzy ludziom do wypełnienia.
  socjalizm to parszywa metoda sprawowania władzy…

 6. Kobieta świeżo po porodzie zaszła ponownie w ciążę ,w życiu nie nie uwierzę ,że chciała współżycia . Niech szukają gwałciciela . A ty matko polko pragnąca poczytaj o tamtym przypadku kobiety co dzieci w beczce trzymała ,konkretnie jak mąż ją traktował ,jak była upodlona o wizycie u ginekologa mogła jedynie pomarzyć, to może coś do ciebie dotrze .Tamta kobieta pewnie do dzisiaj siedzi a gwałciciel i zwyrodnialec pozostał bezkarny .

  • Matka Polka Pragnąca

   A czy to ja ustanawiałam takie prawo, że do kryminału wsadzają ofiary, a nie np. gwałcicieli i zwyrodnialców ???
   Jakto mówią:”Kto nie ma „miedzi”, ten za kratkami siedzi”, czy jakoś tak.

Kursy walut

 • USD 4.476zł -0.17%
 • GBP 5.4484zł 0.19%
 • EUR 4.6976zł 0.02%
 • CHF 4.7496zł -0.24%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Strażacy ze Strzeszkowic Dużych organizują Bal Sylwestrowy
Koncerty, wystawy, spektakle… – zapraszamy na projekty stypendystów!
UMCS zaprasza na Akademicki Jarmark Świąteczny
32 Mikołajki Folkowe w Lubelskiej Chatce Żaka 8-11.12.2022 [PROGRAM]
Mikołajkowe szkolenie dla kierowców w ODTJ