Piątek, 19 kwietnia 202419/04/2024
690 680 960
690 680 960

Po kłótni z babcią 12-latka wyskoczyła z 8 piętra wieżowca na Czechowie. Trwa walka o jej życie

W bardzo ciężkim stanie trafiła do szpitala 12-latka, która po rodzinnej kłótni wyskoczyła z 8 piętra. Dziewczynka znajdowała się pod opieką babci.

33 komentarze

 1. ,aa,boKrzycho.paPj

  Szkoda dziecka , może młody organizm się obroni

 2. nie żyłeś kiedyś. Wszystko było. No, oprócz smsów. I jeszcze jedna WIELKA róznica . piło się wódkę – to dorośli, a młodsi – tanie wino. dzisiaj rozmaitego syfu jest tyle że łeb (dosłownie ) pęka. I podejrzewam że dziewczynka (świadomie lub nie )wzięła coś oprócz alkoholu. Szkoda całej rodziny.

 3. Oj, to były czasy ?

 4. Je… się w łeb. Najlepiej przy pomocy chodnika.

 5. Ależ się tu zleciało ludzkich odpadów do komentowania. Szkoda, że to nie wy w swoim czasie zderzyliście się z chodnikiem. A redakcja ma=mogłaby w cholerę wyłączyć te komentarze, zamiast sobie nabijać ruch. A skoro was na to nie stać, to przynajmniej k… moderujcie!

 6. Ludzie dziewczyna walczy o życie!!!! Darujcie sobie takie komentarze.

 7. Ludzie co z wami? Dziecko walczy o życie a wy się nabijacie.

 8. @Deryl ty masz za to rozum wody pełen chyba. Ciebie rodzice nie nauczyli, że jak ma się głupotę powiedzieć to lepiej milczeć? To tragedia jest. Masz dzieci? Wiesz co czuje rodzić jak dziecku się np noga złamie?

 9. Zgadzam się. Tu nie ma co komentować. Nikt z was nie zna tej dziewczynki ani jej babci. Nie wam oceniać. Babcia może była jej opiekunem a rodziców nie miała. Dzieci popełniaja błędy dorośli też. Psychika wielu ludzi tych małych i dużych jest teraz nadwyrężona.
  Nie oceniamy… Nie oskarżajmy…
  Oby wyszła z tego z jak najmniejszym uszczerbkiem na zdrowiu… Babci oraz dziewczynce życzę siły❤️

 10. Ile jeszcze trzeba dowodów?

  Kolejny dowód na to z wyniku ciężkiego wypadku człowiek pod wpływem alkoholu przeżyje, a trzeźwy zawsze umrze!

Z kraju