690 680 960

Pijany kierowca o mało nie pozabijał siedzących na ławce dzieci. Dwoje z nich trafiło do szpitala

Auto wypadło z drogi po czym staranowało ławkę, na której siedziało trzech chłopców. Kierowca uciekł z miejsca zdarzenia. Jak się okazało, 45-latek był pijany.

Po raz kolejny pijany kierowca doprowadził do groźnego zdarzenia drogowego. W sobotę  przed godziną 22:00 na ul. Szkolnej w Lubyczy Królewskiej w powiecie tomaszowskim samochód osobowy wjechał w ławkę, na której siedziały dzieci.

Jak wyjaśniała nam sierż. szt. Małgorzata Pawłowska z Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Lubelskim, kierujący jeepem stracił panowanie nad pojazdem w wyniku czego auto wypadło z drogi po czym staranowało ławkę, na której siedziało trzech 13-latków.

Widząc co się stało, uciekł z miejsca zdarzenia. Na pomoc poszkodowanym ruszyli świadkowie, o wszystkim zaalarmowane zostały również służby ratunkowe. Dwóch chłopców przetransportowano do szpitala.

Policjanci, dzięki pomocy świadków, szybko ustalili, kto kierował pojazdem. Niebawem 45-latek został zatrzymany. Badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna miał 2,4 promila alkoholu w organizmie. Zatrzymane mu zostały już uprawnienia do kierowania. Niebawem mężczyzna ma usłyszeć zarzuty.

(fot. lublin112/zdjęcie ilustracyjne)

22 komentarze

 1. Franio najprawdopodobniej ma urlop i dużo czasu 🤭

  • Franio to zakąpleksiony stary kawaler bezrobotny na utrzymaniu rodziców ma czas na pisanie głupot.

 2. Zabrano mu prawo jazdy więc będzie jeździł bez tego dokumentu i liczy na karę w zawieszeniu a powinien być zarzut próby zabójstwa i bezwzględna odsiadka i jako dodatkowa wysoka kara finansowa żeby musiał sprzedać narzędzie przęstępstwa czyli samochód na pokrycie kar

 3. a gdybyż tak jak posiadacza kilku gramów konopi od razu pijaka zapakować do aresztu. marzenia

  • Jest okazja, żeby w ramach wzmożonej walki z pijakami za kierownicą, wprowadzić taki przepis. Tu powinno się należeć 240 dni odsiadki. Tylko, czy władza zechce… zaryzykować?

Kursy walut

 • USD 4.5111zł 0.02%
 • GBP 5.4497zł -0.08%
 • EUR 4.6884zł -0.23%
 • CHF 4.7729zł -0.17%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie
CITY TRAIL nad Zalewem Zemborzyckim po raz drugi
FILM „SUPERHEROES”. Wolontariuszom oraz osobom zaangażowanym w pomoc Ukrainie…