Poniedziałek, 15 kwietnia 202415/04/2024
690 680 960
690 680 960

Zostawił auto w rowie i ruszył pieszo. Miał prawie 2 promile

W poniedziałek w nocy w jednej z miejscowości na terenie gminy Gorzków kierujący pojazdem osobowym zakończył podróż w rowie. Mężczyzna zostawił auto i w dalszą drogę ruszył pieszo.

Do zdarzenia doszło wczoraj po godzinie 23. Policjanci z Krasnegostawu otrzymali informację, z której wynikało, że w jednej z miejscowości na terenie gminy Gorzków samochód osobowy wjechał do rowu, a kierowca może być nietrzeźwy.

Mundurowi na miejscu zastali rozbitego peugeota, zaś w niewielkiej odległości od pojazdu idącego drogą właściciela samochodu. Od mężczyzny było czuć silną woń alkoholu. Po badaniu alkomatem okazało się, że miał on prawie 2 promile alkoholu w organizmie.

24-latek z gminy Fajsławice został zatrzymany, a kiedy wytrzeźwieje zostaną z nim wykonane czynności procesowe. Zgodnie z przepisami, za prowadzenie pojazdu mechanicznego w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

(fot. Policja Krasnystaw)

5 komentarzy

  1. Kolejny atak na kierowców. Albo system e-call w 20 letnim złomie, albo ktoś doniósł na Kierowcę, bo zazdrości mu auta.

  2. No zostawił w rowie żeby po pijanemu nie kierowac

  3. I czego tu się czepiać człowieka sam jechał sam wjechał nikomu nic nie zrobił straty już poniósł.

  4. Nie lubie pijaków kierujących ale ciekawe jak mu udowodnią że jechał. Powinien iść w zaparte , że kolega podwoził i uciekł.

  5. Jechal pijany znam tego chłopaka żona z dziećmi w domu a on zabawy sobie urzadzal.I za innymi się ogladal

Z kraju