690 680 960

Pijany kierowca audi rozbił pojazd w lesie. Mężczyzna ma orzeczone dwa aktywne zakazy kierowania

Pijany kierowca zakończył swoją podróż na drzewach w lesie. Jak się okazało, 23-latek wsiadł za kierownicę audi posiadając dwa aktywne zakazy kierowania pojazdami.

Na terenie gminy Puchaczów kierujący pojazdem marki Audi wypadł z drogi i uderzył w drzewa. Świadek zdarzenia relacjonował interweniującym na miejscu policjantom, że mężczyzna wyprzedził pojazd, a następnie na łuku drogi stracił panowanie nad autem i zjechał do lasu.

Funkcjonariusze ruchu drogowego po przybyciu na miejsce zastali rozbite auto. Kierujący pojazdem 23-latek okazał się kompletnie pijany, mężczyzna miał ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie. Co więcej, 23-latek nie posiada uprawnień, ponieważ ma orzeczone dwa aktywne zakazy kierowania wszelkimi pojazdami mechanicznymi.

Wkrótce młody mężczyzna usłyszy zarzuty za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości, a także za kierowanie pomimo orzeczonego zakazu sadowego oraz odpowie za wykroczenie w ruchu drogowym.

(fot. Policja Łęczna)

39 komentarzy

 1. Dwa aktywne zakazy?
  A dope…lić mu trzeci to się nie pozbiera.
  Co za kraj:(

 2. Za prowadzenie bez prawka powinni konfiskowac samochod

 3. Jak można dać dwa aktywne zakazy ? Z drugim razem powinien trafić w dyby i do lochu o chlebie i wodzie .

  • o to to. Jak w ogóle mozna orzec komuś dwa zakazy skoro ta druga sprawa jest już złamaniem pierwszego zakazu i to powinno być automatycznie za kraty

 4. Gdyby osoba dokonująca na nietrzeźwym kierowcy zatrzymania obywatelskiego przejmowała na własność prowadzone przez niego auto problem pijanych kierowców byłby rozwiązany.

 5. powinni te zakazy drukować na miękkim papierku….

Kursy walut

 • USD 4.3043zł -0.47%
 • GBP 5.3177zł -0.23%
 • EUR 4.6801zł -0.1%
 • CHF 4.698zł -0.07%

Polub nas