Piątek, 12 kwietnia 202412/04/2024
690 680 960
690 680 960

Pieszy potrącony przez samochód na trasie Puławy-Radom. Droga jest całkowicie zablokowana

Po wypadku całkowicie zablokowana została droga krajowa nr 12 w Leokadiowie koło Puław. Na miejscu pracują policjanci, utrudnienia mają potrwać do północy.

Do wypadku doszło we wtorek po godzinie 21 w miejscowości Leokadiów w gminie Puławy. Na drodze krajowej nr 12 Puławy – Radom samochód osobowy potrącił pieszego.

Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Jak nam przekazano, jedna osoba została poszkodowana. Obecnie trwa reanimacja osoby pieszej. Policjanci prowadzą czynności mające na celu ustalenie szczegółowych okoliczności oraz przyczyn zdarzenia.

Droga jest całkowicie zablokowana. Utrudnienia mają potrwać co najmniej do północy.

(fot. lublin112/zdjęcie ilustracyjne)

14 komentarzy

 1. Mówią, że śmiertelny… wracam z tamtąd właśnie.

 2. Русский тролл

  Szkoda kierowcy

 3. Dlaczego szkoda? Wiemy co się stało? Może jechał jak wariat i sam sobie zaszkodził? A przy okazji i niewinnemu człowiekowi.

  • Niewinny nie włazi na szosę w nocy, nie stać na auto to japa!

   • Szedłeś kiedyś ulicą? W takim razie musisz być biedny.

   • Szedł, bo może miał blisko.
    Może miał dalej i szedł do samochodu.
    Szedł, bo może był pijany, albo szedł, bo miał dożywotnik zakaz kierowania.
    Szedł, bo może samochód rozwalił i zostawił w rowie.
    To, że ktoś idzie, bo go nie stać na auto – jest najmniej prawdopodobne. W Polsce jest więcej samochodów niż dorosłych ludzi. A skoro napisałeś coś o bogactwie, to watro dodać, że większość tych samochodów na 15 lat i ma wartość porównywalną wartością przeciętnego roweru.

 4. Staliśmy cały czas. Droga zamknięta. Nie było żadnej możliwość objazdu. Korek na 3 km. Policja nie raczyła poinformować czy i kiedy wznowią ruch. Po 2 godzinach postoju kiedy Tir- owcy zaczęli układać się do snu pojechaliśmy objazdem do tyłu dodając 45 km o 00:35. Fatalna organizacja służb drogowych i policji.

  • Yanosik nie pomógł? Od czego w takim razie jest ta aplikacja?

  • Co ty człowieku opowiadasz, stałem tam przez 10min, akurat jechały dwie straże, policja i za chwilę karetka. Wystarczyło ruszyć głową i zobaczyć drogi, nadrobić trzeba było 2km. Wyjezdzalomsie za tym wypadkiem.

 5. Ludzie patrząc na te komentarze az zal słuchać chłopakowi zabrakło krok do życia a co za idiota przy 150 wyprzedza na pasach ogarnijcie się!!!!!!!!

 6. Ja też wracam po nocy z pracy o 23 i też nie mam samochodu jak wszyscy i też muszę nieraz wracać pieszo lub liczyć na serdeczność koleżanek że mnie podwiozą i to wcale nie znaczy że ktoś kto wraca o tej porze z pracy musi być zaraz pijany lub biedny bo go nie stać na auto co wy wypisujcie ,chłopczyna też wracał z pracy i nie dotarł już do domu miał już blisko , ile trzeba jechać żeby nie zauważyć na przejściu pieszego w kamizelce . Nie powinno go to spotkać miał małego synka . Nie zasłużył na to . A kierowca nie ma nic na swoją obronę i słono za to zapłaci!!!

 7. A skąd wiadomo, ze wyprzedzal na pasach?

 8. Potrącony miał tylko 32 lata życie mu się skończyło zginą syn mąż ojciec brat osoba bardzo ważna a widzę komentarze pokroju przedszkolaka .

Wiadomości z info112