Pięć osób rannych po czołowym zderzeniu dwóch volvo. Sprawca nie miał uprawnień do kierowania

W wynik wczorajszego wypadku w miejscowości Borowo pięć osób zostało rannych. Sprawca zdarzenia nigdy nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami.

35 komentarzy

 1. Jest to bardzo wąska jezdnia dwa i pół metra szerokość nie ma więc aby minęły się tam dwa auta to trzeba zjechać na pobocze i to dwa mijające się auta. Ale jak to już ktoś powyżej zauważył ” szlachta się wozi” i nikt nie chce ubrudzić kurzem opnki.

  • O czym ty piszesz, jaka wąska droga? To jest normalnej szerokości droga powiatowa z Siedliszcza do Łęcznej.

  • Tam mijasz się normalnie, nie ma 2,5m szerokości. S 40 po wyjechaniu z zakrętu zjechało na „czołówkę”

 2. Reżimowy troll

  Nowobogacki tatuś wszystko wolno biznesmenowi to dzieciakowi też wolno się wozić volvo bez prawka. Przepisy są plebsu i biedoty. Bogaty nie płaci podatków. Bogaty prowadząc działalność może siedzieć na Krus i odbierać pińcet plus. Biznesmen „Wszystko mi wolno” to w następnym pokoleniu efekty.

  • zamiast rezimowym trolem zostań bogatym byznesmenem , jeździj volvem, nie płać podatków i bierz pińcet plus. bądź jak Janusz biznesu, a nie jak trol!!!

 3. Apropo „składania ” się tych aut …naogladaliście się crash testów ,gdzie zderzają auta przy śmiesznych prędkosciach ok 50 km /h ….i myslicie ze przy 90 czy wiecej też tak „ladnie ” się składają jak przy tych 50 ciu ? trochę pomyślunku panowie ….

 4. z 300-500 tysięcy w plecy na starcie do dorosłego życia – pięknie się baran urządził, a kto takiego deb!la spłodził?

 5. Kupiłem volvo za 500.000 tysięcy, i wcale nie żałuję że wydałem pół miliona na auto przynajmniej wiem czym jadę A nie jakąs marka z m z plastiku

 6. Jak już to S50 a nie S40 to raz a dwa proponuję znawcom ponaciągać takie volvo po dobrym dzwonie jak tu niektórzy przepowiadają, gwarantuje że bez dobrego sprzętu tego nie zrobi a samochód poskładał się tak jak fabryka przewidziała.

 7. Ładnie trzeba zapi…. by tak Volvo złożyć , mam v-50 pali sporo więcej od drugiego auta focusa z identycznym silnikiem ale co się dziwić jak jest o 350 kg cięższy , rozbierałem drzwi tam są belki w drzwiach , wzmocnione progi i dach a to to samo co S-40

 8. Czy jest więcej zdjęć z tego wypadku?

 9. S 50 ?? Niema takiego modelu v 50 jak już panie znawco A że szlachta się wozi volvo to nic dziwnego przecież nie będzie jeździć starym pasatem czy audi proste

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Kaufland wraz z partnerami – LUX MED i Geneva Trust zapraszają mieszkanki województwa lubelskiego do udziału w bezpłatnym badaniu mammograficznym
Kiermasz Bożonarodzeniowy Podmiotów Ekonomii Społecznej
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Weź udział w „Wampiriadzie”! Przyjdź i oddaj krew