Niedziela, 19 maja 202419/05/2024
690 680 960
690 680 960

Ostatni protest rolników nie wszystkim się spodobał. Zmieniają więc formę działania i uderzą w polityków

W tym tygodniu ma odbyć się kolejna, ogólnopolska akcja w ramach protestu rolników. Tym razem jednak nie powinno być utrudnień na drogach. Celem są bowiem biura polityków.

27 komentarzy

 1. brawo na Nowogrodzką , zielony ład flagowy program nieudaczników PISwskich

 2. Na pewno to jest rozsądniejsze niż utrudnianie życia zwykłym ludziom. Tak powinno być od początku wtedy poparcie było by jeszcze większe…

  • bez utrudnień dla zwykłego Kowalskiego nie usłyszałbyś o tym w telewizji zapewne, byłoby wyciszone

   • nie kryty krytyk

    większość i tak nie ogląda telewizji, drogi panie dziadku teraz w Internecie się informacji szuka. bo raczej wątpie że młoda osoba twierdzi że ktoś w telewizji informacji szuka.

 3. Ciekawe czy Jarka i Pinokia też nawiedzą 😛

 4. Wreszcie poszli chłopaki po rozum do głowy i nie będą już zwykłym ludziom utrudniacie życia. Czekam na rajd na Żoliborz, do Sawickiego, Morawieckiego i Ardanowskiego z którym ostatnio widziałem wywiad i twierdził ze podpisując zielony ład nie wiedzieli co podpisuja

 5. nie kryty krytyk

  o proszę, ale jak to nie będzie blokad dróg, przecież to taki game changer.
  Jeszcze zapominacie drodzy rolnicy o zakładach i terminalach przeładunkowych ale gratulacje za to że w końcu wpadliście na to że blokada dróg mało da, albo da przeciwny skutek. spadek ceny to także sukces zakładów, a jakoś nie widzę żeby jakikolwiek był sparaliżowany. Obecnie to zakłady sparaliżowały wasze możliwości rozwoju, zarabiając przy tym krocie.
  odczuli by to dopiero jakby płynność finansowa odjechała, jak i u rolnika.
  czyli blokada zakładów które ewidentnie kupowały towar z zza wschodu, to nie był by głupi pomysł. 2-3 tygodnie bez przypływu gotówki, poprzez brak możliwości wysłania towaru. dałby im do zrozumienia ile stracić mogą na tym że szybko zyskali.

 6. Przecież sami się nie wybrali

 7. A przypomnijcie mi kto od początku był przeciw zielonemu ładowi?! Konfederacja! I tylko oni nie płaszczyli się przed eurosojuzem!

Dodaj komentarz