Poniedziałek, 20 maja 202420/05/2024
690 680 960
690 680 960

Od dzisiaj pięć klas na nauce zdalnej w Szkole Podstawowej nr 52

W kolejnej szkole w Lublinie uczniowie przeszli na naukę zdalną. Chodzi o pięć klas w Szkole Podstawowej nr 52 w Lublinie. Wszystko przez zakażenie koronawirusem.

W kolejnej lubelskiej szkole podstawowej pojawiło się zakażenie koronawirusem. W związku z tym od dzisiaj pięć klas przechodzi na zdalne nauczanie.

– W związku z zagrożeniem koronawirusem, potwierdzonym przypadkiem zakażenia Covid-19, informuję o zawieszeniu zajęć stacjonarnych i przejściu na naukę zdalną uczniów klas 2a, 2b, 2d, 3a, 3c w Szkole Podstawowej nr 52 im. Marii Konopnickiej w Lublinie od dnia 13.10.2020 r. do 16.10.2020 r. Zawieszone zajęcia będą realizowane z wykorzystaniem technik i metod kształcenia na odległość. Pozostałe klasy pracują w systemie stacjonarnym – poinformowała Małgorzata Stacharska dyrektor szkoły.

Od dzisiaj również systemem zdalnym prowadzone są zajęcia w czterech klasach w Szkole Podstawowej nr 40 w Lublinie.

(fot. pixabay.com)

9 komentarzy

 1. Współczuję rodzicom zdalnego nauczania. Klasy 2 i 3 = rodzic nauczycielem.

 2. Dziś Dzień Ratowników Medycznych. Nasze święto. Życzę wszystkim koleżankom i kolegom jeżdżącym pracujących w SOR+ach wytrwałości zdrowia i zadowolenia z wykonywanej pracy oraz tyłu powrotów na podstacje ile wyjazdów. A w tym szczególnym czasie tyłu powrotów do domu co wyjść do pracy. Trzymajcie się ciepło

 3. Sanepid powinien przebadać wszystkich nauczycieli i dzieci w tej szkole.
  Ksiądz twierdzi, że na kwarantannie jest od 7 października, a jeszcze 4 X na mszy rozdawał dzieciom różańce. Skoro 12 X miał potwierdzony wynik na Covid jak napisał na stronie parafii, to równie dobrze mógł zarażać już pierwszego października kiedy było bierzmowanie młodzieży z tej szkoły. Ktoś już pisał po co te spędy, i że zaraz rozniosą Covida. Wystarczyło kilka dni poczekać. Niestety brak myślenia ze strony dyrekcji szkoły i parafii jest porażający.
  Należy dodać, że wszystkie klasy, które przeszły na zdalne nauczanie miały zajęcia z księdzem, który ma Covida.
  Więc czekamy co się teraz u dzieci wydarzy, no bardzo dziękujemy.
  Żeby była jasność, ze szkoły na kwarantannie jest 4 nauczycieli, na pewno inni są zdrowi, bo nie widzieli się z nimi w tych małych pokojach nauczycielskich albo na radzie pedagogicznej.

 4. budowlanka na Słowiczej – cała na zdalnym!

 5. To jest jakaś farsa , aby taka BABA kierowała wykształconymi ludźmi