690 680 960

Oblewała zaliczony egzamin? Dopiero co zdała na prawo jazdy, już wpadła jadąc po pijanemu

Zaledwie po kilku dniach od zdania egzaminu na prawo jazdy, wpadła jadąc po pijanemu. Do tego uciekała przed policją.

W poniedziałek przed godziną 3:00 nad ranem, patrolujący ulice Białej Podlaskiej funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego, zauważyli na ul. Terebelskiej auto, którym kierowała młoda kobieta. Nie miała ona jednak zapiętych pasów bezpieczeństwa. Mundurowi postanowili zatrzymać auto do kontroli. Uruchomili sygnały świetlne i dźwiękowe, jednak kobieta nie reagowała na dawane jej znaki do zatrzymania się.

Kierująca wyjechała z miasta i zaczęła uciekać w kierunku Witulina. W miejscowości Rakowiska funkcjonariusze zatrzymali pojazd. Od razu wyczuli od siedzącej za kierownicą kobiety alkohol. Badanie alkomatem wykazało, że kierująca kią 18-latka miała promil alkoholu w organizmie.

Gdy policjanci poprosili o dokumenty, kobieta oświadczyła, że dopiero kilka dni temu zdała egzamin na prawo jazdy i jeszcze nie zdążyła odebrać dokumentu. Teraz o dalszym losie 18-latki zadecyduje sąd. Za kierowanie pojazdem w po pijanemu grozi jej do 2 lat pozbawienia wolności oraz wysoka grzywna.

(fot. lublin112 – zdjęcie ilustracyjne)
2017-02-27 17:25:01

22 komentarze

 1. W tym przypadku Sąd powinien pojechać na maksa. Grzywna 5000 zł, leżakowanie prawka u starosty 3 lata i dla ostudzenia morderczych zapędów – trzy miechy w pierdlu lub praca w hospicjach.

  • Gówniarzeria dostaje samochody na dojazdy do szkoły do sklepu , na imprezę. Oni są młodzie i głupi, ale rodzice powinni być mądrzejsi. no chyba że leczą swoje kompleksy przed sąsiadem, a co pokarze mu stać mnie by dziaciakowi- zasrancowi kupić auto. Rodzice obyście nie załowali jaki taki zasraniec wjedzie w drzewo

 2. Sie narobiłooo!!!
  Żeby tylko policjanci nie zostali postawieni do raportu za ich dobrą wolę, bo tępak może miał nietykalnych rodziców.

 3. To jakaś plaga, pijaństwo i brawura! Ja myślę, że ci ludzie nie zdają sobie sprawy jakie zagrożenie stwarzają. Mandat za taką akcję do 15 000zł + konfiskata auta! Jeszcze 300godzin prac społecznych żeby naprawił swoje winy. W tym przypadku wiezienie to nie jest kara!

 4. to się dziewczyna najeździła

Kursy walut

 • USD 4.4074zł -0.57%
 • GBP 5.3351zł 0.26%
 • EUR 4.7402zł -0.16%
 • CHF 4.8004zł 0.31%

Polub nas