Oblewała zaliczony egzamin? Dopiero co zdała na prawo jazdy, już wpadła jadąc po pijanemu

Zaledwie po kilku dniach od zdania egzaminu na prawo jazdy, wpadła jadąc po pijanemu. Do tego uciekała przed policją.

W poniedziałek przed godziną 3:00 nad ranem, patrolujący ulice Białej Podlaskiej funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego, zauważyli na ul. Terebelskiej auto, którym kierowała młoda kobieta. Nie miała ona jednak zapiętych pasów bezpieczeństwa. Mundurowi postanowili zatrzymać auto do kontroli. Uruchomili sygnały świetlne i dźwiękowe, jednak kobieta nie reagowała na dawane jej znaki do zatrzymania się.

Kierująca wyjechała z miasta i zaczęła uciekać w kierunku Witulina. W miejscowości Rakowiska funkcjonariusze zatrzymali pojazd. Od razu wyczuli od siedzącej za kierownicą kobiety alkohol. Badanie alkomatem wykazało, że kierująca kią 18-latka miała promil alkoholu w organizmie.

Gdy policjanci poprosili o dokumenty, kobieta oświadczyła, że dopiero kilka dni temu zdała egzamin na prawo jazdy i jeszcze nie zdążyła odebrać dokumentu. Teraz o dalszym losie 18-latki zadecyduje sąd. Za kierowanie pojazdem w po pijanemu grozi jej do 2 lat pozbawienia wolności oraz wysoka grzywna.

(fot. lublin112 – zdjęcie ilustracyjne)
2017-02-27 17:25:01

Zobacz również

23 komentarze

 1. JAK NIC BEZSTRESOWE WYCHOWANIE… CHRYSTE PANIE 18 LATKA NA PODWÓJNYM GAZIE, NIE WIERZE!!
  Tak mordeczki, capslock nieprzypadkowo, żal…

 2. co się dzieje z tą młodzieżą… to słowa Wolta Kowalskiego, ale prawdziwe…

 3. Ale tępa dzida. Dobrze, że nic nikomu nie zrobiła.

 4. Wykastrować jeśli już nie jest za pózno. Jak się to to rozmnoży to dopiero bida będzie.

  • Aaron Fleischman

   Samicy nie da się wykastrować. Można co najwyżej wysterylizować.

   • Technicznie rzecz ujmując, kastracja jest jednym z rodzajów sterylizacji. Sterylizacja to zabieg chirurgiczny polegający na ubezpłodnieniu, może to być więc na przykład podwiązanie jajowodów u samicy bądź nasieniowodów u samca. Kastracja to usunięcie gonad, czyli jajników w przypadku samic, i jąder w przypadku samców. Większość lekarzy usuwa też niepotrzebną już macicę, ale niektórzy nie uważają tego za konieczne.
    Jakieś dodatkowe pytania?

 5. Dobrze, że wpadła teraz.Jak widać niedojrzała do posiadania uprawnień i oby ich szybko nie uzyskała. Pozdrawiam

 6. jakby to powiedzieć, zabrać dożywotnio prawo do prowadzenie wszelkich pojazdów już wystarczająco dużo nieodpowiedzialnych ludzi porusza sie po naszych drogach

 7. Aaron Fleischman

  Zuch dziewczyna!!! Rodzice pewnie pękają z dumy! Ale tak to jest jak ktoś jeszcze nie ma prawa jazdy, ale już ma samochód. Efekty rozpieszczania gówniarzerii do granic absurdu.

 8. Ja piernicze.! Taka młoda siksa a już narąbana i za kierownicą.! Tak sie dzieje jak się ma w domu BEZSTRESOWE WYCHOWANIE. Co za chora młodzież nam teraz wyrasta…

 9. no to sobie pojeździła, swoją drogą to jazda bez pasów szkodzi…..choć w takim przypadku okazała się pożyteczna

 10. ludzie! trochę wyrozumiałości! Świętowała prawko, wiec „tydzień be zwykroczeń” należy sie jej jak psu budaA skąd tyle nienawiści ????

  • Ciekawe czy jak by sie z toba zderzyla i zabila ci dziecko w zderzwniu z twoim autem to ciekawe czy bys mowil tak samo????! Ze trzeba jej wybaczyc bo tydzien nalezy sie jej jak psu buda ??? Nie ma tolerancji dla takich pustakow na drodze!!!!

 11. Rodzice aj nasza córcia nasz synek jakie to grzeczne i mądre dziecko to daliśmy na prawo jazdy to teraz mają i dobrze im Dobrze Gówniarze,w tym przypadku popieram policję Nie ma żadnego tygodnia bez wykroczeń bo jeszcze ludzi by pozabijała.I teraz powinna mieć zakaz dożywotniego zrobienia prawa jazdy

 12. W tym przypadku Sąd powinien pojechać na maksa. Grzywna 5000 zł, leżakowanie prawka u starosty 3 lata i dla ostudzenia morderczych zapędów – trzy miechy w pierdlu lub praca w hospicjach.

  • Gówniarzeria dostaje samochody na dojazdy do szkoły do sklepu , na imprezę. Oni są młodzie i głupi, ale rodzice powinni być mądrzejsi. no chyba że leczą swoje kompleksy przed sąsiadem, a co pokarze mu stać mnie by dziaciakowi- zasrancowi kupić auto. Rodzice obyście nie załowali jaki taki zasraniec wjedzie w drzewo

 13. Sie narobiłooo!!!
  Żeby tylko policjanci nie zostali postawieni do raportu za ich dobrą wolę, bo tępak może miał nietykalnych rodziców.

 14. To jakaś plaga, pijaństwo i brawura! Ja myślę, że ci ludzie nie zdają sobie sprawy jakie zagrożenie stwarzają. Mandat za taką akcję do 15 000zł + konfiskata auta! Jeszcze 300godzin prac społecznych żeby naprawił swoje winy. W tym przypadku wiezienie to nie jest kara!

 15. to się dziewczyna najeździła

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7614zł 0.07%
  • GBP 5.0239zł 0.04%
  • EUR 4.4843zł 0.23%
  • CHF 4.1477zł 0.3%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Spektakl słowno – muzyczny „Nasz papież” w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim
  Targi marki Festool w Lublinie. Przedstawią rozwiązania dla branży stolarskiej i budowlanej
  Nabór do drużyny cheerleaderek – Perełki Tytanów
  „Obieraczki kapuściane” w Muzeum Wsi Lubelskiej
  Uroczyste obchody 81 rocznicy masowego mordu w Szczuczkach