Niedziela, 23 czerwca 202423/06/2024
690 680 960
690 680 960

Potrącił 13-latkę i uciekł. Dziecko śmigłowcem zostało przetransportowane do szpitala (zdjęcia)

W poniedziałek w miejscowości Okalew doszło do potrącenia 13-latki przez pojazd osobowy. Kierowca uciekł z miejsca zdarzenia nie udzielając dziecku pomocy. Dziewczynkę do szpitala zabrał śmigłowiec LPR. Sprawca potrącenia został zatrzymany, 57-latek był trzeźwy. Mężczyzna nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami.

Do zdarzenia doszło wczoraj o godzinie 17.20 w miejscowości Okalew w powiecie parczewskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o potrąceniu 13-latki. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego, policja, a także zadysponowano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

– Policjanci, którzy pojechali we wskazane miejsce ustalili, że kierujący audi poza obszarem zabudowanym potrącił znajdującą się na pasie drogi 13-letnią dziewczynkę. Kierowca samochodu, który ją potrącił uciekł z miejsca zdarzenia nie udzielając jej pomocy. Dziewczynka została przetransportowana helikopterem do szpitala w Lublinie – relacjonuje sierżant sztabowy Anna Borowik z parczewskiej Policji.

Mundurowi ustalili i zatrzymali sprawcę zdarzenia drogowego. To 57-letni mieszkaniec gminy Milanów, mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.

– Jak się okazało się, że nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi, które zostały mu zatrzymane przez Starostwo Powiatowe w Parczewie. Mężczyzna został przebadany na zawartość alkoholu – trzeźwy. Na chwile obecną trwają czynności procesowe zmierzające do ustalenia przebiegu zdarzenia – dodaje sierżant sztabowy Anna Borowik.

Potrącił 13-latkę i uciekł. Dziecko śmigłowcem zostało przetransportowane do szpitala (zdjęcia)

fot. Policja Parczew

PRZECZYTAJ

Tragicznie zakończona wycinka drzewa. Nie żyje mężczyzna

9 komentarzy

  1. do pierdla to mało

  2. Jakiś Cimoszewicz albo podobna gnida

  3. dlaczego ukrywacie narodowość łobuza?

  4. jaka jest narodowość sprawcy?

  5. Pewnie dostanie jakąś śmieszną karę typu dwa lata za kratami. Wyjdzie i znowu będzie miał zakaz w d….e.

Dodaj komentarz