Piątek, 12 kwietnia 202412/04/2024
690 680 960
690 680 960

Nie zgadzają się na Przemysława Czarnka na stanowisku ministra. Protestowali przed lubelską siedzibą PiS (zdjęcia, wideo)

Dzisiaj o godzinie 17 w centrum Lublina przeprowadzona została manifestacja przeciwko powołaniu Przemysława Czarnka na ministra edukacji i nauki. Protest przebiegał spokojnie, nie zanotowano żadnych incydentów.

73 komentarze

 1. za komuny dostali by parę pał teraz pałę robią kolegom kolorowi ***

 2. precz z wynaturzeniami

 3. Dobry *** dla tych dziuniek z fot sprawe by rozwiązał.

 4. I po co to się tak obnosić z tą homoseksualnością. A potem się dziwią że ich nie tolerują.

 5. Brawo dla Czarnka powiedział glośno co myśli (jak wieksza cześć społeczeństwa ) bądzcie kim tam sobie chcecie !Już na to PATRZEĆ SIĘ NIE DA !wY RÓWNYCH PRAW RZĄDACIE ? HEHEH PRZESTAŃCIE SIE W KOŃCU OŚNIESZAĆ TECZOWA BANDA PED… MOŻE JESZCZE WAM DZIECI DAĆ NA WYCHOWANIE HEHEHE

 6. Do szkoły nieuki, a nie na ulicę. Na ulicy to skończycie bez szkoły, a to już są tego początki.

 7. Homusy wypełzły zza szafy i poczynają sobie śmiało! Niedoczekanie wasze dewianci, że będziecie świat układać! Jesteście chorą mniejszością i znajcie swoje miejsce zboki. Mówi wam coś: demokracja? Rządy większości!!! Więc albo siedźcie cicho i wpełznijcie zboki znów za szafę albo wyprowadźcie się do miejsca gdzie takie lewusy stanowią większość ! Won !

 8. Garstka lewaków chce wmówić normalnemu społeczeństwu, że to hetero są źli i powinni się wstydzić. Co za czasy … To bajdurzenie jak to będzie źle jak szkoła nie będzie promować dewiacji seksualnych już naprawdę staje się żałosną propagandą.

 9. nareszcie odpowiedni człowiek na tym stanowisku
  Panie Przemku dużo zdrowia

 10. jaka manifestacja? To zgraja dziwolągów, przebierańców.

Wiadomości z info112