690 680 960

Nie zauważyła, że musi ustąpić pierwszeństwa przejazdu. Cztery osoby są poszkodowane (zdjęcia)

Nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu było przyczyną wypadku, jaki miał miejsce na jednym z lubelskich rond. Na miejscu pracują policjanci i strażacy. Są spore utrudnienia w ruchu.

Do wypadku doszło w poniedziałek około godziny 14:40 na tzw. czerwonym wiadukcie nad al. Witosa w Lublinie. Na skrzyżowaniu z ul. Dekutowskiego zderzyły się dwa samochody osobowe: skoda i suzuki. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca suzuki kobieta jechała ul. Dekutowskiego. Wjeżdżając na skrzyżowanie nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierowcy skody, który znajdował się na rondzie. W wyniku tego doprowadziła do zderzenia obu pojazdów.

Jako pierwsi na pomoc ruszyło dwóch druhów jednostek OSP z Łęcznej oraz Świdnika Dużego, którzy przejeżdżali w pobliżu. Udzielili pierwszej pomocy poszkodowanym, następnie zajęli się nimi ratownicy medyczni.

W wypadku poszkodowane zostały cztery osoby, z czego dwóm ratownicy medyczni udzielili pomocy, zaś dwie przetransportowali do szpitala. Wśród nich jest dziecko. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Występują utrudnienia w ruchu.

(fot. lublin112)

4 komentarze

 1. Jest takie nowe określenie: „baba w SUWIE”

 2. Baba na rej LC i wszystko jasne.

 3. Nie wiem czy bardziej śmieszne czy godne pożałowania są komentarze typu: ktoś na rejestracji takiej i siakiej i wszystko jasne, ktoś na prawdę tak sądzi, serio?
  Do myślących inaczej co jest niby jasne?
  Numer rejestracyjny pojazdu nic nie znaczy.
  Rejestracja LSW, LLB, LUB, LLE, LKR, LKS itd. o niczym tak na prawdę nie świadczy bo za kierownicą może siedzieć rodowity Lublinianin, tak samo w drugą stronę, połowa osób poruszająca się autami z rejestracją LU pewnie nie jest mieszkańcami Lublina.
  Więc Gicie z jakiejś wólki, nie koniecznie z Tatar co według ciebie jest jasne?
  Numer rejestracyjny samochodu? Według ciebie jest on tożsamy z miejscem zamieszkania czy też nawet pochodzenia kierowcy, jak ja pochodzę z Lublina i wsiądę do auta na tablicach ZSW to znaczy, ze nagle moje miejsce urodzenia się zmieni, nagle z Lublinianina stanę się człowiekiem który do Lublina przyjechał ze Świnoujścia?
  Na prawdę zabawny tok rozumowania, albo raczej brak toku rozumowania.
  Mam nadzieję, że wystarczająco wyjaśniłem wszystkim komentującym w podobny sposób jak bardzo niedorzeczne są ich pożałowania godne komentarze, koń by się uśmiał i szczerze to chyba tylko koń bo każdy normalnie, logicznie rozumujący człowiek nie może uwierzyć w to jakim trzeba być bałwanem, aby tego rodzaju komentarze z siebie wypocić.

  • Dokładnie, a takie ględzenie jest jeszcze bardziej zabawne w świetlne nowych przepisów, które nie nakazują zmiany tablicy rejestracyjnej przy kupnie samochodu.

Kursy walut

 • USD 4.4492zł -0.93%
 • GBP 5.461zł 0.08%
 • EUR 4.685zł -0.09%
 • CHF 4.7576zł -0.01%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Mikołajkowe szkolenie dla kierowców w ODTJ
Mikołajki z myślą o seniorach i osobach z niepełnosprawnościami
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
A może tak w ostatnim miesiącu roku warto odwiedzić Teatr Muzyczny? Sprawdź!
Mikołajki w VIVO! Lublin