Nie zauważył skręcającego citroena. Kierowca fiata w szpitalu (zdjęcia)

Niewielkie utrudnienia w ruchu napotkają kierowcy na ul. Związkowej w Lublinie. W rejonie skrzyzowania z ul. Mackiewicza miał miejsce wypadek. Na miejscu pracują policjanci.

Do zdarzenia doszło w sobotę około godziny 20 na ul. Związkowej w Lublinie. W rejonie skrzyżowania z ul. Mackiewicza zderzyły się dwa samochody osobowe: fiat i citroen. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, oba pojazdy jechały w tym samym kierunku, w stronę al. Spółdzielczości Pracy. Kierujący citroenem mężczyzna wykonywał manewr skrętu w prawo, w ul. Mackiewicza. Kiedy zwolnił, w tył jego pojazdu z impetem wjechał kierowca fiata.

W zdarzeniu poszkodowana została jedna osoba, którzy przetransportowano do szpitala. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Występują niewielkie utrudnienia w ruchu.

(fot. lublin112)

Zobacz również

8 komentarzy

 1. Razem z nami na bieżąco z nowościami

  Kto takim czymś wozi zaopatrzenie?

  • takie coś wystarczy

   A czym po mieście ma wozić pizzę?
   Ciągnikiem siodłowym?
   A jeśli pizza to być może wzrok utkwiony w nawigację 🙂

 2. Ślepia w telefoniku i teraz ręka w nocniku .

 3. co za kretyńskie tłumaczenie… nie zauważył auta jadącego przed nim tym samym pasem – powinien powiedzieć, że nie patrzył na drogę

 4. Szrotmistrz (dyplomowany)

  Przyznam, że z racji wykonywanej profesji, cieszę się, że dobry Bóg zrobił co mógł, żeby tacy fachowcy jak ja nie zdechli z głodu.
  Wiem, że przemawia tu mój egoizm, ale cóż… grabarz tym razem nie zarobi, o „dobrodzieju” czekającym na swoje „cołaski” nawet nie wspomnę.

 5. Tak to jest jak osoby które nie były na miejscu wypadku zaczną się wypowiadać. Kierowca fiata nie patrzył się w telefon tylko zwyczajnie nie zdążył zahamować gdy citroen nagle zwolnił. Tak poza tym nie znam osoby która nowym BMW rozwodu jedzenie po mieście ??

  • nie muszę być na miejscu zdarzenia, żeby już w tytule wyczytać „nie zauważył skręcającego citroena” – a właśnie artykuł komentuję. twierdzisz, że wszystko widział tylko biedactwu hamulce nie zadziałały, to idź z pretensjami do redakcji!
   a „zdążyć zahamować” jest każdego kierowcy cholernym obowiązkiem…

  • „nie zdążył zahamować gdy citroen nagle zwolnił” – bo powinien hamować powoli, a wcześniej uprzedzić pizzownika sms’em… słyszałeś o zachowaniu bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu i dostosowaniu prędkości do warunków? i nie tylko mówię o warunkach atmosferycznych, ale też o rodzaju i stanie nawierzchni, wieku i doświadczeniu kierującego, stanie technicznym pojazdu…
   podpisujesz się „ktoś”, a jesteś nikim

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7614zł 0.07%
  • GBP 5.0239zł 0.04%
  • EUR 4.4843zł 0.23%
  • CHF 4.1477zł 0.3%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Spektakl słowno – muzyczny „Nasz papież” w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim
  Targi marki Festool w Lublinie. Przedstawią rozwiązania dla branży stolarskiej i budowlanej
  Nabór do drużyny cheerleaderek – Perełki Tytanów
  „Obieraczki kapuściane” w Muzeum Wsi Lubelskiej
  Uroczyste obchody 81 rocznicy masowego mordu w Szczuczkach