690 680 960

Nagle zahamował citroenem, bo zobaczył gołębia. W tył pojazdu wjechał kierowca BMW

Wczoraj w miejscowości Łapiguz doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych. Na szczęście w zdarzeniu nikt poważnie nie ucierpiał.

Do zdarzenia doszło we wtorek w miejscowości Łapiguz w powiecie zamojskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów osobowych.

Na miejscu policjanci ustalili, że kierujący pojazdem marki Citroen, 80-letni mieszkaniec gminy Zamość na wiadukcie przyhamował, ponieważ na jezdni siedział gołąb. Po chwili jadący za nim kierowca BMW nie zdążył zahamować i uderzył w tył citroena.

Kierujący BMW 30-latek z gminy Zamość nie wymagał pomocy medycznej, natomiast kierujący citroenem został przewieziony do szpitala na dalsze badania. Na szczęście okazało się, że 80-latkowi poza niegroźnymi potłuczeniami nic się nie stało.

(fot. Policja Zamość)

24 komentarze

  1. Dlatego warto zamontować porządny hak, 2 razy już wyhaczył takich co mają problem z odstępem, jeden nawet w miniony weekend. U mnie nawet rysy nie było a u jednego zderzak, chłodnica.. drugi tylko zderzak. Przynajmniej nie musiałem klepać a tamci dostali nauczkę. Przy mniejszych prędkościach super sprawa.

    • Nie wiem czy dobrze slyszalem ale podobmo jest zakaz jazdy z hakami😉 jak nie chcesz wyrwac mandatu to poczytaj

      • Nie ma czegoś takiego w naszym pięknym kraju jak zakaz jazdy z zamontowanym hakiem. Nie może on jedynie (w przypadku jak się nie ciągnie przyczepy) zasłaniać tablicy rejestracyjnej i innych świateł. Jeśli ma ktoś wypinany (ja mam przykręcany), to może go sobie zdemontować jak mu się nie podoba. Mi nie przeszkadza a i wózek sklepowy jest o co oprzeć 😀

Kursy walut

  • USD 4.413zł -0.16%
  • GBP 5.3808zł 0.35%
  • EUR 4.7109zł 0.1%
  • CHF 4.7477zł -0.53%

Polub nas