690 680 960

Nagle zahamował citroenem, bo zobaczył gołębia. W tył pojazdu wjechał kierowca BMW

Wczoraj w miejscowości Łapiguz doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych. Na szczęście w zdarzeniu nikt poważnie nie ucierpiał.

Do zdarzenia doszło we wtorek w miejscowości Łapiguz w powiecie zamojskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów osobowych.

Na miejscu policjanci ustalili, że kierujący pojazdem marki Citroen, 80-letni mieszkaniec gminy Zamość na wiadukcie przyhamował, ponieważ na jezdni siedział gołąb. Po chwili jadący za nim kierowca BMW nie zdążył zahamować i uderzył w tył citroena.

Kierujący BMW 30-latek z gminy Zamość nie wymagał pomocy medycznej, natomiast kierujący citroenem został przewieziony do szpitala na dalsze badania. Na szczęście okazało się, że 80-latkowi poza niegroźnymi potłuczeniami nic się nie stało.

(fot. Policja Zamość)

24 komentarze

  1. Dlatego warto zamontować porządny hak, 2 razy już wyhaczył takich co mają problem z odstępem, jeden nawet w miniony weekend. U mnie nawet rysy nie było a u jednego zderzak, chłodnica.. drugi tylko zderzak. Przynajmniej nie musiałem klepać a tamci dostali nauczkę. Przy mniejszych prędkościach super sprawa.

    • Nie wiem czy dobrze slyszalem ale podobmo jest zakaz jazdy z hakami😉 jak nie chcesz wyrwac mandatu to poczytaj

      • Nie ma czegoś takiego w naszym pięknym kraju jak zakaz jazdy z zamontowanym hakiem. Nie może on jedynie (w przypadku jak się nie ciągnie przyczepy) zasłaniać tablicy rejestracyjnej i innych świateł. Jeśli ma ktoś wypinany (ja mam przykręcany), to może go sobie zdemontować jak mu się nie podoba. Mi nie przeszkadza a i wózek sklepowy jest o co oprzeć 😀

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Festyn Ludowy „U Cioci Pauliny”
Święto Kwitnącej Lipy
Bukowskie Jagodzianki. Gwiazdą wieczoru będą Pogwizdani
Dni Konstantynowa. Gwiazdą wieczoru będzie MiłyPan.
Święto Róż w Końskowoli