690 680 960

Nadmierny hałas z myjni samochodowej przeszkadza mieszkańcom. Apelują do prezydenta o zdecydowane działania (wideo, zdjęcia)

Myjnia samochodowa, która powstała przy ul. Ametystowej w Lublinie nie pozwala mieszkańcom spokojnie żyć. Wszystko za sprawą hałasu i unoszącej się dookoła chemii samochodowej. W sprawie obiektu, który powstał w bliskim sąsiedztwie budynków mieszkalnych, odbyło się wczoraj spotkanie wiceprezydenta miasta Lublin Artura Szymczyka z mieszkańcami, w ramach projektu „Planu dla dzielnic”.

60 komentarzy

 1. Jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o… miejsca parkingowe. Bo prawem każdego człowieka jest BEZPŁATNE miejsce parkingowe, w promieniu 10 metrów od: domu, miejsca pracy, szkoły, przychodni, sklepu, urzędu, kina, basenu, boiska, biblioteki, kościoła, lasu, jeziora, lodowiska, teatru, muzeum, itp.
  Wystarczy wybudować w kraju 20.000.000 x 10 = 200.000.000 (słownie: dwieście milionów miejsc postojowych) i będzie po problemie.

 2. Ludzie to jest miasto a w mieście jest z reguły głośno , wszystko przeszkadza, przeoriwadzi się potem taki mieszczuch na wieś i zaczynaja przeszkadzać maszyny rolnicze , zapach obornika itp.

  • W mieście też jest cisza nocna, 22.00-6.00.

   • Ta myjnia jest wyłączona w nocy.

    • No to nie ma podstaw, żeby mieć pretensje.

     • Gdybyś miał od rana do 22 czyli po powrocie z pracy a emeryci cały dzień spędzają w domu taki hałas plus aerozol jakiejś z pewnoscią szkodliwej chemii to byś nie chciał , a mieszkanie w mieście nie moze byc karą czy zyciem w niekończącej się uciążliwości. Mieszkańcy nie mogą kozystac ze swojej własności przez jakiegoś inwestora. Nie powinno byc zgody na to i współczuję sąsiadom myjni, ale każdy z nas moze znaleźć się w podobnej sytuacji bo sąsiad sobie na posesji zrobi myjnie pod chmurką samochodów do sprzedaży albo coś.

      • dobrze tez żeby zamknęli ten tor rowerowy nielegalny w starym gaju oraz żeby boiska pod szkoła zlikwidować bo gówniarze strasznie niszczą ściółkę

  • Pier… jak potłuczony. To jest osiedle. Boczne uliczki.

 3. Jaki piękny mają ekran akustyczny. Jeszcze brakuje tam przysłowiowego wsiowego dziada z babą 😀 haha

 4. W Polsce obowiązuje prawo, odnośnie hałasu. Wystarczy zmierzyć, i stwierdzić, czy są przekroczenia w tym czasie, czy też nie.

  • zmierzyli, wyszło, że przekraczają… a właściciel krzyczał, że mieszkańcy chodzili sami korzystali z myjni aby podbijać hałas…

   • To teraz pozostaje zrobienie tego co myjnia rzut kamieniem dalej (Perłowa), obniżenie ciśnienia, plus lepsze ekrany akustyczne.

  • Czyli samochodem spalinowym, albo skrzypiącym rowerem nie mogę jeździć podczas ciszy nocnej?

    • Dlatego dopiero o 6,30 „muezin” z pobliskiego kościoła, napie…ala w gary nie bacząc, że ktoś kto nie mam małych dzieci, a wrócił z pracy około 1 w nocy, chciałby se pospać do tej 8-9 tej.

 5. Pozwolenie wydano, myjnia pobudowana możecie sobie szczekać do woli 😀

 6. Strach pierdnąć bo może być za głośno i ten zapach 😉

 7. na tym spotkaniu podano informację że działka na której stoi stokrotka jest własnością syna byłego prezydenta miasta Lublin

 8. … każdy chce mieć ciszę w domu … a jednocześnie market , szkołę , parking itp pod nosem … to trzeba wracać do wsi

 9. Chemii to się z okien nie da zmyć . Okna są non stop brudne i zakropelkowane chemią. Nie jesteśmy w stanie otwierać okien ani balkonów. To jest nie do pomyślenia jak miasto dba o liczbę miejsc dla mieszkańców!. Proszę państwa w mieszkaniach nie da się funkcjonować normalnie!

 10. Na zdjęciach to ja ludzi pracy nie widzę tylko stare baby co nie mają nic innego do roboty tylko szczekanie na wszystkich dookoła !
  Wszystko tym prowincjonalnym dziadom przeszkadza …. dlatego to województwo jest najbiedniejsze w Europie i zawsze będIe !

  • A to spróbuj u Niemca odkurzac lub umyć samochód pod blokiem w dzień w sobotę. Policja b szybko ci wytłumaczy że nie mozna bo to zakłóca odpoczynek.

Kursy walut

 • USD 4.3697zł -0.83%
 • GBP 5.3464zł -0.31%
 • EUR 4.6356zł 0.03%
 • CHF 4.803zł 0.12%

Polub nas