Wtorek, 18 czerwca 202418/06/2024
690 680 960
690 680 960

Na osiedlu pojawił się gęsty dym, mieszkańcy wezwali strażaków. Okazało się, że sąsiad rozpalił w piecu (zdjęcia)

Zadymiona część osiedla, do tego na miejscu kilka wozów strażackich, pogotowie ratunkowe i policja. Miał być pożar, tymczasem okazało się, że jeden z mieszkańców rozpalił w piecu.

40 komentarzy

 1. Popatrzcie faryzeusze z Watykanu, tak się powinno robić konklawe! 🙂

 2. LUDZIE! ZAJMIJCIE SIĘ SWOIMI PROBLEMAMI!!!

  WY CHYBA KOZIE WYPADLIŚCIE SPOD OGONA, CI KTÓRZY O SMOGU PISZECIE I PALENIU NIE WIADOMO CZYM.
  ZAJRZYJCIE DO LUBARTOWA NA OSIEDLE DOMÓW WIELORODZINNYCH..
  LUDZIE PALĄ WĘGLEM I BĘDĄ PALIĆ, DOPÓKI WĘGIEL BĘDZIE.
  NAJLEPSZYMI EKOLOGAMI SĄ WIEŚNIACY, KTÓRZY PRZYSZLI MIESZKAĆ DO MIASTA I ZAPOMNIELI JAK W DOMACH RODZINNYCH PALILI ŚMIECIAMI I CZYM POPADNIE, A TERAZ NORMALNYCH LUDZI BĘDĄ UCZYLI POPRAWNOŚCI WE WSZYSTKICH DZIEDZINACH…

 3. Zawsze tak jest w okresie jesienno zimowym na Czechowie. Jak tylko wieje od strony Choin okna nie otworzysz. Jest jeszcze jeden mistrza za Tequilą. Ten jak napali to ulicy nie widać. I co można? Jak widać można, bo to samo jest rok w rok.

 4. Na kolegium zapodać, później reszta plebsu płacze bo smog mają.

 5. Po prostu pomylił posegregowane śmiecie – dzienne z nocnymi.

 6. nie kopcący i nie smrodzacy

  Dopuki nie bedzie ustawy antysmogowej ,nic się nie zmieni .Niestety nasi wlodarze na sejmiku wojewódzkim w swojej naiwnosci postawili na ”edukację ” zamias uchwalić taką ustawę .Teraz wszyscy własciciele kopciuchów ,czujac się bardzo wyedukowani ,kopcą na potęgę jak co roku i mają gdzieś ekologię .Tylko „bacik” w postaci ustawy antysmogowej mógł tu coś zmienić ,ale zaprzepaszczono na to szansę i bedziemy wdychać ten smrod z kominów jeszcze przez dlugie lata .Mentalnosć każedego z tych kopciuchów wyglada mniej wiecej tak ” jak siedze w domu to mnie nie śmierdzi to co mnie to obchodzi „

 7. Trwa ustalanie czy to zwykły zjadacz chleba któremu można do… z grubej rury czy gość ze znajomościami. Od tego zależy dalszy rozwój sytuacji.

 8. Dlaczego nikt nie zauważył, że albo artykuł jest fikcyjny albo cała sprawa jest ustawką.
  Zaczynając od samego początku:
  Po pierwsze w momencie kiedy z domu obok z komina leci dym to nieważne jak bardzo ten dym spada na ziemię to i tak widać ewidentnie, że wydostaje się z komina i nikt nie będzie dzwonił po straż z tego tytułu (nawet jeśli na zdjęciu widać całkowicie zadymioną okolicę to w momencie kiedy byłby to film to źródło dymu czyli komin, byłoby do łatwego namierzenia)
  Po drugie jeśli widziałbym dym wydostający się z domu sąsiada to w pierwszej kolejności poleciałbym do niego żeby dać mu znać a nie wzywać straż bo te kilkanaście minut w przypadku pożaru może zadecydować o czyimś życiu.
  Po trzecie najbardziej zabawne, ktoś zadzwonił, że widzi dym u sąsiada i przyjechało KILKA ZASTĘPÓW STRAŻY, ZESPÓŁ RATOWNICTWA MEDYCZNEGO I POLICJA, no bardzo zastanawiające, a właściwie nie zastanawiające tylko nieudolnie wymyślone.
  No i kto robił zdjęcia bo one oznaczają że jeszcze dziennikarzy zdążyli ściągnąć (a żadne służby w czasie akcji takimi pierdołami się nie będą zajmować)
  Więc jeśli to nie jest ustawka to znaczy, że jakiś złośliwy sąsiad, a to oznacza bezpodstawne wezwanie służb za które powinien zapłacić.

  Co do białego opadającego dymu to taki dym ROZPALANIA drewnem i to drewno składające się z wodoru i węgla po spaleniu staje się parą wodną i dwutlenkiem węgla. Po przedostaniu się przez tak na oko 6 m wyziębionego komina wylatuje wyziębiony dym z dużą zawartością pary wodnej. Jako że jest wyziębiony to opada na ziemię.

 9. Adrian ,Dobrze że nam to wszystkim tak pieknie wyjasniłeś ,teraz na pewno wszyscy ze zrozumieniem będą patrzeć na radosne zadymianie okolicy ,przez bandę kopciuchów którzy mają gdzieś to że zakapcają wszystkich wokół.Według mnie ktoś kto zadzownił po straż ,wiedział doskonale ze dym pochodzi z komina i nie jest to żaden pożar ,ale czasem taka „akcja ” to jedyny sposób żeby zwrócić uwagę takiego miejscowego kopciucha ,który doskonale wie że kopci i nic nie robi zeby to zmienić .A Mozna to zmienić nawet bez wymiany kotła i wydawania złotówki ,wystarczy tylko chcieć ,zainteresować się tematem i sposobami palenia które w tym przypadku są ewidentnie złe

 10. widac ze ktos elewacje robi i remont domu…wiec co się robi z odpadami budowlanymi???? do pieca !!!!