690 680 960

Na niektórych liniach komunikacji miejskiej nadal występują opóźnienia

Nadal na niektórych liniach pojazdów komunikacji miejskiej notowane są opóźnienia. Średnio wynoszą one do 15 minut. W skrajnych przypadkach pojedyncze kursy nie zostaną zrealizowane.

Obecnie, z uwagi na występujące miejscowo utrudnienia, na niektórych liniach komunikacji miejskiej występują opóźnienia. Dotyczy to około 25% pojazdów realizujących przewozy.

Utrudnienia dotyczą m.in. linii nr 1, 15, 20, 23, 26, 31, 37, 42, 44, 45, 47, 55, 57, 150, 153, 155, 156, 159 i 161. Opóźnienia wynoszą średnio do 15 minut, nie mniej odnotowują pojazdy kursujące z kilkudziesięciominutowym odstępstwem od rozkładu. W skrajnych przypadkach może zdarzyć się, że pojedyncze kursy nie zostaną zrealizowane.

– Zachęcamy pasażerów do korzystania z Systemu Dynamicznej Informacji Pasażerskiej oraz aplikacji na urządzenia mobilne, w celu lokalizacji aktualnego położenia autobusu czy trolejbusu realizującego dany kurs. Pozwoli to zaplanować podróż i skrócić czas oczekiwania – informuje Monika Fisz Inspektor ds. marketingu i kontaktów z mediami Zarząd Transportu Miejskiego w Lublinie.

(fot. lublin112.pl)

3 komentarze

  1. Na niektórych liniach komunikacji miejskiej nadal występują opóźnienia, czyli: „Jeżdżom jak chcom !!! ) i mogom… 😆

  2. Kiedyś zaraz jak tylko pokazało się słonko to wszystko było przejezdne. Dzisiaj na drugi dzień jeszcze się nie uporali z przejezdnością. No ale tak jest jak co 30-ty tylko soli bo nie przewidzieli zimy i mają soli tyle co w solniczkach w kuchni.

  3. Komunikacja robi co może i nawet więcej. Będzie problem jak te zwały śniegu stwardnieją.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Seniorze! Jak nie dać się jesiennej chandrze, nie nudzić się w domu, a przy okazji zaoszczędzić? Wszystkiego dowiesz się w Galerii Olimp!
Koncert Siema Żaki na placu Litewskim. Zagrają muzyczne grupy studenckie
Zaproszenie na otwarcie Farmy Dyniowej w Lublinie
Wykopki kartoflane w Muzeum Wsi Lubelskiej
Eko Targ w Świdniku