Środa, 24 kwietnia 202424/04/2024
690 680 960
690 680 960

Na drogach regionu nadal ślisko. Dwa dachowania pojazdów osobowych

Dzisiaj rano na drogach powiatu zamojskiego doszło do dwóch dachowań pojazdów osobowych. Na szczęście w zdarzeniach tych nikt poważnie nie ucierpiał i zakończyły się one jedynie na uszkodzonych pojazdach.

Do pierwszego ze zdarzeń doszło w Adamowie. Jadąca drogą wojewódzką kierująca nissanem na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem, zjechała na pobocze, następnie na pole, gdzie samochód dachował.

Kierująca 24-letnia mieszkanka gminy Stary Zamość o własnych siłach wyszła z pojazdu. Zespół ratownictwa medycznego przewiózł ją do szpitala. Na szczęście przeprowadzone badania wykazały, że kobieta nie odniosła obrażeń wymagających dalszej hospitalizacji i mogła wrócić do domu. 24-latka była trzeźwa.

Prawdopodobnie z tej samej przyczyny doszło również do zdarzenia drogowego w miejscowości Wólka Łabuńska. Kierująca toyotą na śliskiej nawierzchni straciła panowanie nad pojazdem, wjechała do przydrożnego rowu doprowadzając do przewrócenia się toyoty. Siedząca za kierownicą 51-letnia mieszkanka Zamościa nie potrzebowała pomocy medycznej, była trzeźwa.

(fot. Policja Zamość)

5 komentarzy

  1. Badania wykazały, że kobieta nie odniosła obrażeń wymagających dalszej hospitalizacji i mogła wrócić do domu,
    a mój ksiądz „dobrodziej” już się cieszył na cołaski, już się witał z gąską…

  2. zawsze mowie przy takiej pogodzie trza szybciej i jeszcze raz szybciej zapitalac , zrob ta se testy raz pojedźcie do roboty szybko drugi raz zgodnie z pzrepisami wyjdzie wam roznica 7-11min

  3. … same kierujące ? kierowczynie ? kierowcolożki ? … jakoś tak , jedno pewne , było ślisko

  4. Niedoświadczona „kierowniczka”. Niestety jej trauma będzie stwarzać dalej niebezpieczeństwo w postaci zawalidrogi.

Z kraju