Wtorek, 18 czerwca 202418/06/2024
690 680 960
690 680 960

Motocyklista wbił się w tył dostawczego opla. Życia 20-latka nie udało się uratować (zdjęcia)

Tragicznie w skutkach zakończył się wypadek, który miał miejsce wczoraj późnym wieczorem na trasie Lublin – Biłgoraj. Motocyklista zginął na miejscu. Droga przez kilka godzin była zablokowana.

64 komentarze

 1. Trochę opamiętania i zastanowienia się nad słowami. Zginął młody chłopak, rodzina przeżywa tragedię a Wy ludzie piszecie takie komentarze. Trochę empati ludzie. Te komentarze czyta rodzina😪 R.I.P.

  • Akurat siedzą teraz w żałobie i czytają komentarze ,no bo co się o niego w żałobie robi ? Jeśli nawet czytają ,to może odrobina forumowego obiektywizmu im coś wyjaśni

   • To po co pisać takie głupoty? To jest poprostu żal i brak mózgu komentujacych. Tyle w temacie.
    Łatwo kłapać dziobem , a nie wiadomo co kogo w życiu czeka….

    • Niech się pan już tak nie unosi. Zwłaszcza, że ja mogę obiecać, że nigdy nie przeczyta pan o mnie, iż gnałem na motocyklu jak głupi. A jeżeli tak by się stało, to pozwalam panu o sobie napisać, że jestem potencjalnym mordercą, który sam się wyeliminował z dróg, przez co zapobiegł większemu nieszczęściu – śmierci lub kalectwu niewinnych ludzi. A więc wiadomo, co kogo w życiu czeka. A największy brak mózgu można stwierdzić u motocyklisty, a nie u komentujących, którzy przez takiego człowieka boją się, że spokojnie nie dojadą do domu czy pracy.

   • Ja tu nie widzę żadnego obiektywizmy! Widzę jedynie zgorzkniałych, zepsutych ludzi bez krztyny uczuć. Pogadamy jak ktoś z was straci bliską osobę.

 2. podobno kierofca opla wlonczyl swiarla dopiero po wypadku

 3. Szczęście, że nie udało mu się zabić szofera tego opla.

 4. Świat nie jest czarno/biały. Nie można tak powierzchownie oceniać innych.

 5. Zapisz te swoje pierdoły w pamiętniczku i pokaż mamie.

Dodaj komentarz