Niedziela, 19 maja 202419/05/2024
690 680 960
690 680 960

Tragiczny wypadek na drodze krajowej nr 2. Nie żyje mieszkaniec regionu (zdjęcia)

W nocy z piątku na sobotę na drodze krajowej nr 2, nieopodal granicy woj. lubelskiego i woj. mazowieckiego, doszło do tragicznego wypadku. W zderzeniu pojazdu osobowego z autobusem śmierć na miejscu poniósł 20-letni kierowca osobówki.

Do zdarzenia doszło minionej nocy w miejscowości Pogonów w powiecie siedleckim w gminie Zbuczyn. Po północy służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, z którego wynikało, że zderzyły się tam dwa pojazdy – autobus oraz auto osobowe marki Seat. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

Ze wstępnych ustaleń policjanci wynika, że 20-latek kierujący pojazdem osobowym marki Seat, na prostym odcinku drogi, w pewnym momencie zjechał na przeciwległy pas ruchu i czołowo zderzył się z jadącym z naprzeciwka autobusem relacji Poznań – Homel. Strażacy, aby wydobyć poszkodowanego kierowcę z wraku pojazdu, musieli użyć narzędzi ratownictwa drogowego. W wyniku odniesionych obrażeń mieszkaniec Międzyrzeca Podlaskiego poniósł śmierć na miejscu.

Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności tego tragicznego wypadku. Nikt z osób podróżujących autobusem nie odniósł obrażeń. Przez kilka godziny w rejonie zderzenia pojazdów występowały utrudnienia w ruchu.

PRZECZYTAJ

Zderzenie trzech pojazdów na skrzyżowaniu w Lublinie. Są duże utrudnienia w ruchu (zdjęcia)

13 komentarzy

 1. Strażacy, musieli użyć narzędzi ratownictwa drogowego.
  W wyniku odniesionych obrażeń mieszkaniec Międzyrzeca Podlaskiego poniósł śmierć na miejscu.
  Wolałabym nie być tak ratowana.

 2. No to sie dziecko pobawiło samochodzikiem.

 3. Co wy robicie sobie jakieś podśmiechojki z człowieka zmarłego.!

  • Ale zdajesz sobie sprawę z tego, że jemu to już wszystko jedno?

  • Ktoś kto za nic miał swoje (oraz innych) życie, nie będzie się przejmował tym co ktoś napisze w internecie. No chyba, że to znowu drogowcy nie posypali.

Dodaj komentarz