Poniedziałek, 15 kwietnia 202415/04/2024
690 680 960
690 680 960

Miał zgwałcić 16-letnią sąsiadkę. Mężczyzna został aresztowany

Trwa intensywne śledztwo w sprawie gwałtu, którego ofiarą ma być nastolatka z powiatu krasnostawskiego. Wskazany przez nią sprawca trafił do aresztu.

W ostatnich dniach policjanci z Krasnegostawu zostali powiadomieni o gwałcie, którego ofiarą miała zostać 16-latka. Poszkodowana wskazała, że sprawcą jest 27-letni mieszkaniec Siennicy Nadolnej. Co więcej, jest to jej sąsiad.

Ze względu na charakter sprawy, o zdarzeniu powiadomiono też prokuraturę. Natychmiast ruszyło intensywne śledztwo. Policjanci zatrzymali podejrzanego, który po przesłuchaniu został doprowadzony do prokuratury a następnie do sądu. Śledczy wnioskowali bowiem o jego tymczasowe aresztowanie, do czego sędzia się przychylił.

Obecnie śledczy nie zdradzają jeszcze szczegółów zdarzenia. Jak ustaliliśmy, cały czas przesłuchiwane są kolejne osoby, które mogą wnieść do sprawy istotne informacje.

(fot. policja – zdjęcie ilustracyjne)
2017-09-25 19:15:37

10 komentarzy

  1. 16-tkę można normalnie wykochać legalnie

  2. Twoją starą też

  3. Jeśli to prawda, że nie tylko miał zgwałcić, ale zgwałcił, to współtowarzysze niedoli w ciupie nieźle mu fabryczkę nawozu przepchają, choć to ponoć też nielegalne.

  4. A może dała ale się rozmyśliła?

  5. Młodzież teraz ma różnie w głowie. Może od razu chciała zaszantażować faceta i się nie dał to wniosła oskarżenie. Nie mówię że facet jest bez winy ale może i ona winna… Poczekajmy na rozpatrzenie sprawy przez policję.

  6. Szwagier Paderyszczyka siory Mańki brat rodzony

    Słyszałem o takiej jednej sprawie że sika Dżesika dała dwóm czy trzem dobrowolnie na jakimś party miała 16+, po czym nad ranem wróciła do domu. Starzy jej burę zrobili, to ona w zaparte że była przetrzymywana, i ją zgwałcił. Chłopaki przesiedzieli po kilkanaście miesięcy, wywaleni z pracy i szkoły, zniszczone życie na starcie. Potem wyszło jednak że dobrowolnie się oddawała. Do takich oskarżeń co mają 16+ i zgodnie z prawem MOŻNA, trzeba podchodzić z dystansem bo laska może powiedzieć wszystko a Ty się musisz bronić. Oczywiście jak to zrobił na siłę powinien być gwałcony w pierdlu.

Z kraju