Czwartek, 29 lutego 202429/02/2024
690 680 960
690 680 960

W zbiorniku wodnym znaleziono zwłoki 33-latka. Nie wiadomo jak zginął

W miniony weekend pomiędzy Niedrzwicą a Borzechowem ujawniono zwłoki mężczyzny. Znajdowały się one w zbiorniku wodnym. Sprawą zajęła się prokuratura.

Do zdarzenia doszło w sobotę około godziny 15 w gminie Borzechów. Pomiędzy Niedrzwicą Kościelną a Borzechowem, w niewielkim zbiorniku wodnym utworzonym w wyrobisku po dawnej kopalni piachu, nazywanym „Kaczymi Dołami”, ujawnione zostały zwłoki. Natychmiast powiadomiona została policja.

-Jak ustalili policjanci, denat to 33-latek, mieszkaniec gminy Borzechów. O wszystkim powiadomiona została prokuratura – wyjaśniała nam Anna Kamola z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

Na miejscu interweniowali też strażacy, którzy wyciągnęli ciało na brzeg. Przeprowadzone od razu oględziny nie wykazały, aby do śmierci 33-latka mogły przyczynić się osoby trzecie. Decyzją prokuratora zostanie wykonana sekcja zwłok, której wyniki określą przyczynę śmieci mężczyzny.

(fot. lublin112 – zdjęcie ilustracyjne)
2017-09-25 19:50:09

9 komentarzy

  1. Tragedia . Współczuje rodzinie . Wspomnienie o Tobie na zawsze zostanie w naszych sercach … Niepotrzebna śmierć tak pogodnego młodego człowieka który miał żone i wspaniałego synka oraz plany na przyszłość ????

  2. Kto to był?

  3. Naroktyki zgubiły kolejną osobę przykre to

  4. Spieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą…. Był sympatycznym.. WSPANIAŁYM CZŁOWIEKIEM… WIECZNY ODPOCZYNEK… JESTEŚMY EWCIA Z TOBĄ….

  5. Znałemm go i wiem że ćpał

Z kraju

Polityka i społeczeństwo