Poniedziałek, 22 kwietnia 202422/04/2024
690 680 960
690 680 960

Małżeństwo pojechało kłusować. Na widok strażników, mężczyzna zostawił żonę i uciekł

Mąż z żoną łowili ryby przy pomocy sieci. Na widok strażników rybackich, mężczyzna zostawił żonę, sam zaś rzucił się do ucieczki. Niebawem został zatrzymany.

W czwartek funkcjonariusze Straży Rybackiej z Białej Podlaskiej postanowili dokonać kontroli okolic kanału Wieprz – Krzna. Przejeżdżając przez gminę Jabłoń zauważyli dwie osoby. Kobieta i mężczyzna łowili ryby przy pomocy sieci. Natychmiast przystąpili do działania.

Na widok strażników, mężczyzna rzucił się do ucieczki oddalając się pieszo w stronę miejscowości Puchowa Góra. Kobieta została zatrzymana. Jak się okazało, uciekinierem był mąż zatrzymanej 49-latki. Oboje kłusowali ryby przy pomocy sieci. Na miejscu, jak też na posesji małżeństwa znaleziono ich osiem rodzai.

O wszystkim powiadomieni zostali policjanci. Wkrótce został też zatrzymany 55-latek, który uciekł przed strażnikami. Przewieziona na komendę para przyznała się do kłusownictwa oraz złożyła obszerne wyjaśnienia. Oboje postanowili skorzystać z możliwości dobrowolnego poddania się karze.

(fot. policja)
2018-04-21 :34:07

17 komentarzy

  1. Zgubilem_slownik_i_nie_wiem

    ”Znaleziono osiem rodzai” nie powinno byc rodzajów a jesli nie to moze rodzaji?

Z kraju