Wtorek, 23 lipca 202423/07/2024
690 680 960
690 680 960

Ma dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów, pijany wjechał w ogrodzenie

W miniony piątek nietrzeźwy kierowca wjechał w ogrodzenie posesji. Mieszkaniec gminy Milejów posiada dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów, wkrótce stanie przed sądem.

W piątek przed północą policjanci ze Świdnika otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że kierowca pojazdu marki Volvo uderzył w ogrodzenie posesji w miejscowości Jacków.

Na miejscu w rozbitym pojeździe funkcjonariusze zastali 46-letniego mieszkańca gminy Milejów, od którego czuć było wyraźną woń alkoholu. Badanie alkomatem potwierdziło, że mężczyzna był nietrzeźwy i w wydychanym powietrzu miał niecały promil alkoholu.

Jak się okazało, mężczyzna posiada dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów, co więcej volvo nie miało aktualnych badań technicznych oraz ważnej polisy OC. W trakcie prowadzonej interwencji 46-latek znieważył policjantów.

Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Wczoraj usłyszał zarzuty w sprawie. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

(fot. Policja Świdnik)

17 komentarzy

 1. Państwo z dykty i tektury da mu kolejny zakaz, a pijaczyna powinien siedzieć już po drugiej wpadce. Tak ze 3 miesiące na otrzeźwienie…

 2. „policjanci ze Świdnika otrzymali zgłoszenie”
  Sam na siebie nie doniósł. Znowu jakiś konfident się rozpruł 🙁 Strzelanie z ucha ciągle popularne w społeczeństwie społeczniaków.

  • Jak by Ci pijak rozwalił płot i zostawił auto to raczej byś nie czekał aż przyjdzie rano i posprząta tylko dzwonił na policje.

  • ja bym menela pałą zatłukl a potem dzonił po policje
   i tak mu nic nie zrobią

 3. PIjaki za kierownicą nie stanowią żadnego zagrożenia ,póki kogoś nie zabiją ,nie ma miejsc w ZK ,wiec sie za takie „pierdoły ” nie zamyka tylko daje zakazy ….jeden ,drugi ,trzeci a jak dalej jezdzi to dożywotni .Jest to niesamowicie skuteczne ,szczególnie ten dożywotni zakaz robi wrażenie na pijakach i z tego żalu ze już nigdy nie wsiadą za kierownice po prostu piją

 4. to teraz bedzie miał drugi dożywotni zakaz , buhahahahahahaha

 5. Na trzeźwo w życiu by nie wycelował w płot.

 6. Gościnne występy w sąsiednim powiecie. Może zakaz ma tylko w LLE.

 7. Krzysztof,, Ochota,,

  Zakazać ,, prowadzenia,, (poruszania się pojazdami) dożywotnio na ziemi, w piekle i w niebie.
  – Żadnych zakazów!!!
  Skutecznie działa tylko odpowiednia kara osobista i zadość
  uczynienie poszkodowanym. Ale aparat państwowy miałby z tego zero zysku.

 8. Do Franio,bo jazda na rowerze jest wykroczeniem do 30 dni aresztu niby kary ,a jazda po pijaku pojazdem mechanicznym już NIE.

Z kraju

Sport