Sobota, 13 kwietnia 202413/04/2024
690 680 960
690 680 960

Lublin: Zderzenie trzech aut na skrzyżowaniu. Dwie osoby trafiły do szpitala

W niedzielę po południu na skrzyżowaniu ul. Nadbystrzyckiej z ul. Jana Pawła II doszło do zderzenia trzech aut. Dwie osoby zostały przetransportowane do szpitala.

Do zdarzenia doszło w niedzielę około godziny 13:30 w rejonie skrzyżowania ul. Jana Pawła II z ul. Nadbystrzycką. Jak wstępnie ustalili funkcjonariusze lubelskiej drogówki, kierowca volkswagena jadąc ul. Jana Pawła II w kierunku ul. Krochmalnej prawdopodobnie wjechał na skrzyżowanie przy czerwonym świetle i doprowadził do zderzenia z bmw i citroenem poruszającymi się w od strony ul. Janowskiej w kierunku ul. Nadbystrzyckiej.

Na miejscu interweniowały zespoły ratownictwa medycznego, straż pożarna i policja. Pomocy medycznej wymagały dwie osoby, kierujący volkswagenem i kierowca z citroena.

W rejonie zdarzenia występują niewielkie utrudnienia w ruchu. Funkcjonariusze lubelskiej drogówki ustalają dokładne okoliczności wypadku.

2016-11-20 14:20:53
(fot. lublin112.pl)

11 komentarzy

  1. 30 letni vìeśwagen zniszczył 2 letnią cytrynkę,oby sprawca dastał max mandat i zwyżkę w OC 200% nauczy się wtedy jakie światło daje możliwość do poruszania się po skrzyżowaniu

  2. kierowca bombowca

    A co ma do tego wiek pojazdu , jeżdżę takim samym i się tego nie wstydzę , dodam że przeżyje jeszcze nie jeden nowy elektroniczny samochód , których to na lawecie codziennie do serwisu po kilka przywożą , ot takie to super nowości , wg. mnie to samochód czy 2 czy 30 letni za nikogo nie będzie na drodze myślał , jak sam kierujący tego nie zrobi

    • Pomyłki zdarzają się wszystkim i wielkie szczęście że się nic nikomu nie stało. Ja osobiście jako drugie auto do miasta czyli praca i zakupy też mam takie starsze auto ale to nie te czasy by samochód był wyznacznikiem statusu materialnego. Zagapic się może się niestety zdarzyć każdemu kierowcy więc nie oceniajcie tego kierowcy Blachę się wyklepie czlowieka nie bardzo a tu nic poważnego nikomu się nie stało.

  3. Komentarze, które tu czytam zadziwiają za każdym razem. Za to samo przewinienie na drodze jednych kierujących obrzuca się wyzwiskami innych natomiast usprawiedliwia. Być może zależy to od chwilowego nastroju komentujących lub od wieku, płci lub pochodzenia kierowcy, marka samochodu też ma znaczenie 😉

  4. a jak bym to sprawdził czy vw przejechał na czerwonym, bo było tam bmv może jednak inaczej to wszystko wyglądało.

  5. Szkoda klasyka..

Z kraju