690 680 960

16-latek zmarł po zażyciu dopalaczy. Znaleziono go na przystanku

Ratownikom medycznym nie udało się uratować życia 16-latka znalezionego na przystanku na lubelskich Tatarach. Wszystko wskazuje na to, że jest on kolejną ofiarą dopalaczy.

50 komentarzy

 1. Ludzie czy Wam naprawdę nie szkoda dziecka??? Jak możecie pisać o selekcji naturalnej. Popełnił błąd który kosztował go życie. Wyrazy współczucia dla rodziny.

 2. redakcjo, jaka substancja łączy dopalacze z marihuaną ?

 3. Rząd ogłosił wielki sukces w walce z dopalaczami. A tu co? Kolejne ofiary trucicieli. Prawie codziennie ktoś w Naszym pięknym kraju traci życie. A rozwiązanie jest takie proste! Wystarczy zalegalizować maryśke, ale tylko ze specjalnych upraw, z rządowych plantacji. Same plusy dla państwa, szczególnie budżetu, a dopalacze upadły by śmiercią naturalną z braku zainteresowania

  • Szczerze, to wątpię w Twoje zapewnienia, tak samo jak w zapewnienia rządu o sukcesie.

 4. Powinni zmienić nazwę na „odpalacze”, będzie bliższa prawdzie.

 5. Bo po co komu legalna marihuana? Lepiej, żeby dzieciaki traciły życie po mieszance kreta, domestosa i proszku do prania, zwanej potocznie „dopalaczem”. Takie to państwo nasze jest dobre.

  • na pewno legalna marihuana nie prowadzi w większości u nas w kraju do brania mocniejszych… a poza tym palenie zioła powoduje zespół demotywacyjny i otępia, stajesz się wegetującym pustakiem, ale kto by się tym przejmował prawda?

   • Ty inteligent, a przekraczanie prędkości prowadzi do wypadków, picie alkoholu do alkoholizmu i szkodliwości społecznej level hard! Wszystko dla ludzi, Czechy wprowadziły częściowa legalizację, wzrost w turystyce większa skuteczność w zwalczaniu twardych narkotykow, a tępe społeczeństwo otumanione marihuanen rozwija się ekonomicznie lepiej niż nasz piękny kraj…. damn it. Mowa o innowacji, inwestycjach w technologie i kapitał społeczny nie o konsumpcje z 500000000+ i PKB.

 6. Natychmiast ta informacja mi się spodobała.0 współczucia.

 7. hahaha ćpunyyy

 8. Powinni baranom dawać darmo

 9. NIE KUPUJE SIE ŻADNEGO DOOOOLONE GOGOOFNA I NIE POŁYKA BO ODLECICIE NA WIEKI! PROSTE ?! GNOJEK MOŻE I O TYM WIEDZIAŁ ALE CHCIAŁ SPRÓBOWAĆ ……

 10. w Poniedziałek .Stare Bronowice też całą noc chodził po ulicach Alkochol Plus dopalacze i zmiotlo gnoja ledwo wyszedł z tego . wyjdzie ze szpitala i znowu zacznie brać a koledzy mają biznes z gnoja.

Kursy walut

 • USD 4.4492zł -0.93%
 • GBP 5.461zł 0.08%
 • EUR 4.685zł -0.09%
 • CHF 4.7576zł -0.01%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Mikołajkowe szkolenie dla kierowców w ODTJ
Mikołajki z myślą o seniorach i osobach z niepełnosprawnościami
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
A może tak w ostatnim miesiącu roku warto odwiedzić Teatr Muzyczny? Sprawdź!
Mikołajki w VIVO! Lublin