690 680 960

16-latek zmarł po zażyciu dopalaczy. Znaleziono go na przystanku

Ratownikom medycznym nie udało się uratować życia 16-latka znalezionego na przystanku na lubelskich Tatarach. Wszystko wskazuje na to, że jest on kolejną ofiarą dopalaczy.

50 komentarzy

 1. Jaka znowu ofiara? Przecież dopalacze na niego nie napadły.

 2. trzeba było dzwonić od razu po karawan, niech biorą jeszcze więcej i więcej, niech się nażerają bym ile mogą, jak to mówią głupiego nie żal, ok dobra dziecko… a rodzice i ich wychowanie? nikt normalny nie weźmie czegoś takiego do ust, jak trzeba być kretynem albo samobójcą

 3. A gdzie sanepid Lubelski co tak ściga biorących i sprzedających dapalacze??

 4. brawo władza po raz kolejny, zakazujcie konopi, niech palą dopalacze, vuala macie swoje dopalacze, po trawce najwyżej by się uśmiał z przejeżdżających samochodów, no ale racja coś co dała nam ziemia jest nielegalna, nie tak jak syntetyczny syf,
  no ale tak, racja środowiska producentów farmakologicznych mieli by dużo mniej zarobku jakby trawka była legalna, a tak zrobi się sekcje powie się jakie to jest groźne te narkotyki, i dalej będzie to samo, otwórzcie oczy tumany w końcu, trawa leczy jest zakazana alkohol zabija, walcie w opór ile wlezie.
  głupi rząd od wielu lat nie wie ile traci podatku który idzie w eter, pozdro dla kumatych 420

 5. Nawet się ucieszyłam.

 6. A to nie jest ten chłopak którego szukają od soboty w ŁUKOWIE??

 7. Sąsiadka z osiedla

  ILE OKRUTNYCH SŁÓW PADŁO POD ADRESEM TEGO CHŁOPCA… JAK ŁATWO WYLEWAĆ KUBEŁ POMYJ NA KOGOŚ KOGO NAWET SIĘ NIE ZNA I NIE WIE JAKI BAGAŻ DOŚWIADCZEŃ MIAŁ JUŻ JAKO NASTOLATEK 🙁 TEN CHŁOPAK JAKIŚ CZASU TEMU POCHOWAŁ SWOJĄ MAMĘ. ZMARŁA NA RAKA. JEDNAK ZANIM UMARŁA NAPATRZYŁ SIĘ PRZEZ KILKA LAT NA JEJ NIELUDZKIE CIERPIENIE I MĘKĘ… PRAWDOPODOBNIE NIE UNIÓSŁ CIĘŻARU TYCH PRZEŻYĆ I ZACZĄŁ SZUKAĆ ZAPOMNIENIA W TEGO TYPU ŚRODKACH. LUDZIE POMYŚLCIE PRZEZ CHWILĘ ZANIM OBRZUCICIE KOGOŚ BŁOTEM!!!

 8. Lublin…czy w końcu policja wyłapie wszystkich morderców sprzedających dopalacze? Ile osób już nie zyje a te skur..syny dalej sprzedają. To nie ludzie to bydlaki, takiego dilera rozszarpałbym a zimną krwią. policjo, prokuraturo, w państwie prawa i sprawiedliwości zróbcie w końcu porządek. Pozamykać na 25 lat tych lubelskich dilerów, pozamykać strony sprzedawców, karać karać i jeszcze raz dotkliwie karać, a złapanemu każeć zeżreć wszystko co się znajdzie przy nim. Skonfiskować majątki – te auta , mieszkania i pseudofirmy.

Kursy walut

 • USD 3.991zł 0.25%
 • GBP 5.0557zł 0.41%
 • EUR 4.3494zł 0%
 • CHF 4.567zł 0.35%

Polub nas